Viesnīca "Art Hotel Roma", Zivju ielā 3, aicina darbā mākslas galerijas "Romas dārzs" vadītāju.


Galerija atrodas pašā Liepājas centrā arhitekta M.P. Berči celtajā kādreizējās viesnīcas "Roma", tagad "Art Hotel Roma" ēkas pirmajā stāvā un plašajās pagrabstāva telpās. Mākslas galerija veido Liepājas mākslas vērtību kolekciju, un te var iepazīt izcilu 20. gadsimta Liepājas mākslinieku darbus. Plaši pārstāvēti tādi mākslinieki kā Valters Uzticis, Jānis Sudmalis, Artūrs Baumanis, Staņislavs Dinģelis, Kārlis Sauka, Jānis Lauva, Kārlis Lejnieks u.c. Kolekcijā ir arī izcilas un vērtīgas Augusta Annusa, Kārļa Fridriha Šaumaņa un Jāņa Gaiļa gleznas. Tāpat ir arī mākslinieku Miķeļa Golta, Egīla Radziņa un Visvalža Ziediņa darbi.


No Latvijas izcilāko gleznotāju darbiem galerijas krājumos ir Jāzepa Pīgožņa, Kurta Fridrihsona, Ilmāra Blumberga, Hildas Vīkas, Jāņa Brektes, Birutas Delles, Eduarda Kalniņa u.c autoru gleznas. Mūsdienu māksliniekus pārstāv Alekseja Naumova, Rolanda Grosa, Maijas Tabakas, Džemmas Skulmes, Arta Butes u.c autoru gleznas.


Galerijas mākslas darbu kolekcija visu laiku tiek papildināta, iepērkot oriģinālus mākslas darbus, lai veidotos plašs Liepājas un Latvijas mākslinieku darbu klāsts.


Interesentus lūdz sazināties ar "Art Hotel Roma", zvanot 371 20287733 vai sūtot CV uz info@arthotelroma.lv.