Raimonds Tomsons ir nesen Parīzē notikušā prestižā Pasaules vīnziņu čempionāta uzvarētājs. Šis čempionāts ir pasaules vīna profesionāļu sabiedrības reprezentablākais pasākums, kas norisinās reizi trijos gados. Pasaules vīnziņu čempionātu rīko Starptautiskā vīnziņu asociācija (Association de la Sommellerie Internationale). Pirms tam, 2017. gadā, Raimonds izcīnīja labākā Eiropas un Āfrikas vīnziņa titulu. Bet vēl pirms tam bija ieguvis septīto vietu Vispasaules vīnziņu sacensībās Argentīnā.


"Beķereja Roma" jau vasarā aizsāka sadarbību ar Raimondu Tomsonu, kurš sastādīja Romas dārzam un beķerejas konceptam atbilstošu nelielu, bet labu un baudāmu vīnu izlasi.


Noteikti rekomendējam šos vīnus, kā labu dāvanu cilvēkam, kurš to pratīs novērtēt, ka arī baudīšanai īpašā pasākumā vai svētkos.


Veikalos Latvijā šie vīni nav pieejami.


"Beķereja Roma" vīnu izlase:
Tenuta Zago Gasparini Prosecco
Jean de la Fontaine brut
Monte Grande Par Soave
Camille de Labrie Chardonnay
Francesco Rinaldi & Figli Dolcetto Roussot
Brigit Braunstein Rose


Raimonds Tomsons par sevi
Vienmēr esmu mācījies no labākajiem. Ilggadējs darbs restorānā Vincents, Mārtiņa Rītiņa pārliecinošajā vadībā un vērtīgu iespaidu gūšana pasaules līmeņa restorānos, piemēram,  "El Bulli", "Noma" un "Osteria Francescana", man ir ļāvuši pilnībā saprast, ko nozīmē būt labam vīnzinim.


Lepojos ar trīskāršu Labākais Latvijas vīnzinis titulu, esmu vairākkārt atzīts par Baltijas spēcīgāko vīnzini.


2016. gadā ieguvu padziļinātu izglītību prestižās Austrijas Vīna akadēmijas "Wine&Spirit Education Trust", filiālē, un varu saukt sevi ne tikai par pieredzējušu, bet arī diplomētu vīnzini.


Patlaban ieņemu galvenā vīnziņa amatu "Barents Wine Collectors", esmu biedrs un valdes loceklis "Latvijas Vīnziņu asociācijā", piedalos "Latvijas gada vīns" vērtēšanā, kā arī vadu uzņēmumu "Raimonds Tomsons Wine Consulting".