Trešdien, 2.novembrī, pulksten 10 "Romas dārzā", Zivju ielā 3, durvis vērs pasaules līmeņa lāzerepilācijas centra "SkinPRO" filiāle Liepājā.Lāzerepilācijas un kosmetoloģijas centrs "SkinPRO" nozīmē modernu, kvalitatīvu un efektīvu kosmetoloģiju. Centrs saviem klientiem piedāvā plašu procedūru klāstu, kuru mērķis ir uzlabot un saglabāt sejas un ķermeņa skaistumu.

"SkinPRO" piedāvā lāzerepilācijas, IPL (spēcīgs gaismas impulss) fotoatjaunošanas, paplašinātu ādas asinsvadu un pigmentācijas novēršanas procedūras.

"Tās ir tikai sākotnējās procedūras no mūsu kvalificēto speciālistu piedāvātā pakalpojumu klāsta. Kvalificēti speciālisti un inovatīvas tehnikas apvienojumā ar modernām iekārtām neliks ilgi gaidīt rezultātus," sola centra "SkinPRO" līdzīpašniece, Rīgas filiāles vadītāja un vadošā kosmetoloģe Evelīna Freitāga-Botjanovska."SkinPRO" jau ir uzticējušies vairāk nekā 5000 klientu, novērtējot profesionālu pieeju, kas apvieno rūpes ne tikai par skaistumu, bet arī par veselību.

"Mūsdienās tirgū esošie bezgalīgi daudzie piedāvājumi var mulsināt klientu, taču ar pārliecību varam teikt, ka daudzu gadu pieredze ir palīdzējusi mums izstrādāt un piedāvāt saviem klientiem augstākās klases procedūras par pieņemamām cenām.

"SkinPRO" komandas nopietnais darbs mūsu Rīgas filiālē ir pierādījis, ka tas ir iespējams.

Mūsu centra galvenais noteikums ir saglabāt līdzsvaru starp skaistumu un veselību," uzsver Evelīna Freitāga-Botjanovska.Uzticieties "SkinPRO" profesionāļiem – tagad arī Liepājā!

Vairāk par "SkinPRo" piedāvātajām procedūrām ŠEIT.