Liepājas domes tviterkonts regulāri piesārņo publisko telpu ar bērnišķīgiem, pārspīlētiem, neprofesionāliem un pat nepatiesiem paziņojumiem.

"Iespējams, tikai Liepājā – skolēnu gājiens uz Lielo dzintaru, kur turpmāk mājos modernākā mūzikas skola Baltijā" – lūk, viens no pagājušās nedēļas "pērlēm".

Portāls sazinājās ar Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļu, lai pajautātu, balstoties uz kādiem kritērijiem, Liepājas dome publicējusi šādu apgalvojumu? Visu cieņu Liepājas mūzikas vidusskolai un tās pedagogiem, taču līdz šim viņi paši nebija nākuši klajā ar tamlīdzīgiem paziņojumiem. Nav arī dzirdēts, ka no visām Baltijas valstu malām uz Liepāju plūstu interesentu straumes, kas alktu pārņemt "modernākā mūzikas skolas Baltijā" pieredzi.

Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne, protams, centās glābt, kas glābjams, bet tāda neveikla taisnošanās par savu darbinieku nemākulību vien sanākusi.

"Šis diemžēl ir tas gadījums, kad cenšoties 140 zīmēs pateikt galveno, reizēm sacītā jēga var tikt interpretēta un pārprasta. Uzrakstot "modernākā mūzikas skola" Baltijā bija domāts, ka mūzikas skola būs modernākajās telpās," uz portāla jautājumu atbildēja Lazdāne.

Trešdienas vakarā šis kļūdainais tvīts domes kontā joprojām bija redzams, bet tā labojums vai precizējums, diemžēl, ne.