"Kurzemes Vārda" redaktors Ints Grasis un slimnīcas sabiedrisko attiecību kārtotāja Indra Grase.


Ar Ivaru malkojot glāzi benediktīniešu klostera vīnu "Romas dārza" beķerejā, pārrunājām komunikācijas trūkumu šajā skarbajā laikā mūsu Liepājas slimnīcā. Tā kā slimnīca ir lielākais darba devējs pilsētā, kura aktualitātes interesē tūkstošiem cilvēku, tas mums likās mazliet dīvaini.


Mūsu Liepājas reģionālās slimnīcas mārketinga un komunikācijas nodaļas galvenā speciāliste Indra Grase portālam irliepāja.lv regulāri atsaka konkrētu un aktuālu informāciju par notiekošo slimnīcā. Arī sociālajos tīklos nekā jauna nav. Pēdējais ieraksts tviterī, piemēram, bijis 2018.gadā! Arī slimnīcas Facebook lapā nekādu ziņu nav. Tajā pašā laikā mēs tomēr nepieļaujam domu, ka Grases kundze ir ļoti noslogota ar citiem darbiem, piemēram,  Strika kungs līdz pandēmijas beigām Indru ir nozīmējis paralēli pildīt, teiksim, sanitāru palīdzes pienākumus.


Kā lai tur arī nebūtu, bet izskatās, ka slimnīcas komunikācijas un mārketinga  speciāliste darbu fakultatīvi nes uz mājām savam dzīves biedram un laikraksta "Kurzemes Vārds" redaktoram Intam Grasim, jo Liepājas lielākā laikraksta slejās šad tad ir manītas, mūsuprāt, izskaistinātas un nebūtiskas informācijas atblāzmas par notiekošo mūsu slimnīcā.


Taču pietrūkst operatīvas informācijas par vakcinēto un nevakcinēto kovidpacientu procentuālo attiecību mūsu slimnīcā, par jauno ārstu piesaistes politiku utt. Toties ir daudz informācijas par slimnīcas nopirkto medicīnisko aparatūru un netiešs aicinājums braukt uz slimnīcu, jo beidzot ir veiksmīgi paplašinātas autostāvvietas.


Jā, un mūsuprāt slimnīcas vadībai vajadzētu pieņem darbā kādu sabiedrisko attiecību speciālistu, kas strādā visiem liepājniekiem, nevis tikai "Kurzemes Vārdam".