Piektdien, 2. septembrī, Sv. Annas baznīcas mācītājs Jānis Bitāns pēdējā gaitā izvadīja ilggadējo laikraksta "Kurzemes Vārds" redaktoru, žurnālistu, publicistu, daudzu grāmatu autoru Andžilu Remesu.


Savā atvadu uzrunā mācītājs uzsvēra, ka Andžils Remess mūžu nodzīvoja Liepājā, veltot visus savus spēkus šai pilsētai, tāpēc saucams par Liepājnieku – liepājnieku ar lielo burtu, kura mūžs bijis daudzšķautņains un grāmatas vērts.


Sv.Annas baznīcā Remess kristīts, bijis tās draudzes loceklis, tāpēc arī tika izvadīts no šī Liepājas dievnama uz Līvas kapiem, kur tika guldīts līdzās sievai Irēnai.


Andžilu Remesu pēdējā gaitā izvadīja dēls Roberts ar ģimeni, laikraksta "Kurzemes Vārds" esošie un bijušie darbinieki, kā arī citi spalvas brāļi – Ēriks Kūlis, Ēriks Hānbergs. Tāpat klāt bija Liepājas pašreizējie un bijušie Liepājas un novada politiķi – Gunārs Ansiņš, Jānis Vilnītis, Uldis Sesks, Aivars Priedols, Imants Vismins, Jānis Lagzdiņš, Silvija Demme, uzņēmējs Sergejs Zaharjins un daudzi citi.


Jau vēstīts, ka piektdien, 26. augustā, 85. dzīves gadā mūžības ceļos devies ilggadējais laikraksta "Kurzemes Vārds" galvenais, vēlāk Goda redaktors, arī Goda liepājnieks Andžils Remess.