Ekspolitiķa Lagzdiņa prognozes par gaidāmo pašvaldības vēlēšanu iespējamiem scenārijiem, ko viņš izteicis aģentūrai LETA, sadusmojušas Liepājas tēvzemieti.

Izlasot Jāņa Lagzdiņa Liepājas partijai neglaimojošās prognozes tuvojošajās pašvaldību vēlēšanās, ko publicētjusi LETA, atskārtu, ka bijušais Vecrīgas politiķis ir atstājis ēnā pat “Kurzemes Vārda” rūdīto vietējās varas izpalīgu Remesu, un savā izkoptajā demagoģijā ir gājis vēl  tālāk.

Pēc vidējā rādītāja pirksta demonstrēšanas tautai, ko varētu aļauties tikai Romas impērijas senators, Lagzdiņa kungs savā vēstījumā farizejiski pateicis liepājniekiem, ka, vēlēšanās neatbalstot Liepājas partiju, mums draud Saskaņas centra briesmas, respektīvi, tiek izmantots politikā jau nodeldētais sauklis – krievi nāk!

Man nav zināms kādas izjūtas šis paziņojums raisījis Jāņa Vilnīša vadītās Reformu partijas Liepājas nodaļas biedriem, bet mums, Liepājas tēvzemiešiem, Lagzdiņa kunga pareģojums, ka pēc vēlēšanām Liepājas tēvzemieši uzskatīs Liepājas partiju par lielāko ļaunumu un sniegs roku Saskaņas centram, ir stipri aizvainojoši.

Lagzdiņa kungs, vai tiešām Jūs uzskatat, ka Liepājas tēvzemieši ir tādi  paši bezprincipa cilveki,  kā jūs?

Mums arī nav pieņemams Lagzdiņa kunga žultainais apzīmējums partijai “Vienotība”. Ja ekspolitiķis šos noniecinošos epitetus attiecinātu uz partijas “Vienotības” Liepajas nodaļu, tad tas vēl būtu saprotams, taču, ja šādus epitetus piedēvē parijai “Vienotība” kopumā, tad droši var teikt, ka Jānis Lagzdiņš pensijā ir paņēmis līdzi Tautas partijas garu.