Ar Ivaru, dzerot ierūgušu bērza sulu, novērtējām liepājniekus kā allaž aktīvus un radošus cilvēkus.

To pierādīja aizvakar pa nakti izliktais plakāts Jūras ielā. Žēl, ka tā mūžs nebija ilgs. Naktī izlikto "vides" objektu ar lakonisku saturu "PIETIEK DIRST" pulksten 7 no rīta demontēja pašvaldības policija. Pēc pašvaldības policijas priekšnieka vietnieka Kaspara Vārpiņa paustā, šo vides objektu demontēja, jo plakāts nebija saskaņots ar pilsētas galveno mākslinieci Agitu Ansuli.

Pēc acu liecinieku teiktā, nelikumīgais plakāts bijis rūpīgi izgatavots: uz cietas pamatnes un cītīgi vairākās kārtās piestiprināts svaigs tualetes papīrs un mudinājums uz plakāta bija noformēts ar stilu.

Mums ar Ivaru nav pamata domāt, ka mudinājums uz plakāta būtu adresēts visiem liepājniekiem.

Pēc nepārbaudītas informācijas, šī dizaina objekta autorība ir meklējama starp mākslas skolas audzēkņiem, kuri veltījuši šo saturisko ieteikumu NA līderim Uldim Lipskim. Viņš pāri ielai "iekāpis" priekšvēlēšanu stendā ar patiesībai neatbilstošu vēstījumu – NA pienesums: modernizēta LMMDV un restaurēta E. Melngaiļa mūzikas skola. Jebkurš saprot, ka mākslas un mūzikas skolas rekonstrukcija tika veikta par nodokļu maksātāju un ES naudu, un skolas darbinieku un direktores Ingas Auziņas neatlaidība un enerģija rezultējās ar izcilu produktu (šodien gan Lipskis ir nozudis no stenda, lai dotu vietu "Maxima" reklāmai, kura vismaz ir patiesa).