Šogad Liepājā notikuši vairāki nozīmīgi pasākumi, kas iezīmē pagrieziena punktu pilsētas dzīvē, tomēr vislabāk to novērtē cilvēki, kuri ir ārpus Liepājas un nav iesaistīti procesā.

To intervijā "Rietumu radio" sacīja producents Mārtiņš Gineitis, raksta LETA.

"Nezinu, vai tā ir pietāte pret vietu vai stereotipi, taču cilvēki, kuri ir no malas jeb ienācēji uzskata, ka šeit ir vide, kurā gluži dabīgi gribas darīt. Vietējiem laikam tik ļoti negribas," sacīja Gineitis.

Viņš uzsvēra, ka panākumu atslēga slēpjas darīšanā, savukārt jaunās idejas meklējamas it visā, kas neapmierina.

"Visu, ko redzi apkārt, par ko virtuves sarunās varētu bezgalīgi runāt, var ņemt un izdarīt. Tā ir vienīgā pareizā recepte. Filozofēšana par to, kā būtu, ja mēs darītu nedaudz citādāk, ir tāda sevis ķircināšana - rādīt sev priekšā burkānu, bet to nepaņemt," sacīja Gineitis.

Viņaprāt, šogad pilsētā notikušas vairākas nozīmīgas aktivitātes, ar kurām Liepāja ierakstīta Ziemeļeiropas radošo industriju kartē, un Liepāja ir izveidojusies par visa reģiona radošo industriju centru, tomēr ikdienā jāturpina intensīvs darbs, un lielajiem uzņēmumiem, pašvaldībām un valsts pārstāvjiem "ar smaidu sejā" jādod ticība jaunajiem, ka viss ir izdarāms.

"Katru dienu - nevis tikai reizi gadā - ceļam patriotismu un mīlam savu valsti, bet visas pārējās dienas nekas par to neliecina," sacīja Gineitis.

SIA "Addiction" vadītājs Mārtiņš Gineitis šogad īstenojis vairākus projektus, tostarp radošuma konferenci "Subject: Creativity" un Liepājas 390.gadu jubilejai veltītu koncertuzvedumu "Es esmu Liepāja".