Koncertuzvedums "Es esmu Liepāja" vairs nav aiz kalniem. Līdz lielajam notikumam atlikušas vairs tikai 2 dienas. "Es esmu Liepāja" skatītājus priecēs gan 20., gan 21. martā.

Koncertuzveduma norises diena nemaina tā būtību. Skatītāji, kas apmeklēs pasākumu 20. martā redzēs un dzirdēs to pašu saturu, kas gaidāms 21. martā.

Lai gūtu papildus priekšstatu un vīziju par gaidāmo koncertuzvedumu, pasākuma rīkotāji sagatavojuši inforgrafiku ar interesantiem faktiem par "Es esmu Liepāja" sagatavošanas un organizēšanas procesu.Biļetes uz koncertuzvedumu joprojām iespējams iegādāties visās "Biļešu paradīze" kasēs.

Jau vēstīts, ka koncertuzvedums "Es esmu Liepāja" gan 20., gan 21. martā uz vienas skatuves pulcēs vairāk nekā 100 dalībnieku. Teju četru stundu garumā skanēs pavisam jaunas un īpaši šim notikumam radītas dziesmas, kā arī klausītājiem zināmas un iemīļotas dziesmas. Uz vienas skatuves kāps ievērojams skaits Liepājas mūziķu – Austra Pumpure, Jēkabs Ozoliņš, Igo, Uldis Marhilēvičs, Guntars Račs, Zigfrīds Muktupāvels, Emīls Balceris, Ieva Akuratere, Aivars Hermanis, Ainars Virga, Elviss Grodums, Fēlikss Ķiģelis, Ivo Fomins, Juris Pavītols, Andris Ērglis, Tomass Kleins, Mārtiņš Vilsons, Normunds Kalniņš, Jānis Strazds, Roberts Dinters, Edijs Šnipke, Emīls Dreiblats, Edgars Silacērps, Vilnis Krieviņš, Māris Kupčs, Aivars Meijers, Ivars Kalniņš, Juris Kristons, Ieva Dreimane, Laura Bluķe, TDA "Rucavietis", koris "Laiks", postfolkgrupa "Zari", Liepājas ģitāristu lielansamblis un citi.