Ludmilai Rjazanovai , tāpat kā pērn balsojot "pret", deputāti Pilsētas attīstības komitejas sēdē atbalstīja SIA "Addiction" lūgumu līdzfinansēt konferences rīkošanu.

Sabiedrības vadītāju konference "Celtspēja", ko jau otro gadu rīko komunikācijas aģentūra "Addiction", iecerēta 19. oktobrī. Kā deputātiem skaidroja SIA "Addiction" īpašnieks Mārtiņš Gineitis, konference aktualizēs publiskā sektora vadītāju jaunu prasmju un iemaņu iegūšanu, un tajā dalību ņems visu Latvijas valsts un pašvaldību augstākā un vidējā līmeņa vadītāji.

"Konferencē apskatīsim trīs nozīmīgākos virzienus no vadītāja skatupunkta, kas ietver sabiedrības vadību, sabiedrisko procesu vadību un pašu sabiedrības līderu apmācību," uzsvēra Gineitis.

Konferencē dalība vadītājiem ir bezmaksas, un, tā kā atsaucība pērn bijusi liela, konferences rīkotāji nolēmuši ierobežot vietu skaitu, proti, aicinot tikai divus pārstāvjus no vienas pašvaldības vai valsts pārvaldes iestādes.

Lai viss noritētu kā plānots, "Addiction", tāpat kā 2017.gadā, lūdza pašvaldību nodrošināt līdzfinansējumu telpu nomai un daļējai lektoru honorāru apmaksai 9800 eiro apmērā.

Pērn, kad "Addiction" lūdza atbalstu 9700 eiro apmērā, Gineitis skaidroja, ka piešķirtā nauda "gan tiešā, gan netiešā veidā nauda atgriezīsies Liepājā", jo tiks segta telpu nomas maksa, kā arī daļēji lektoru honorāri.

Atbildot uz deputātes Ludmila Rjazanovas jautājumu, Gineitis informēja, ka lektoru honorāri ir robežās no bezmaksas līdz 3500 eiro (pērn no 500 līdz 2500), un pērn konferences kopējais budžets bija 65 tūkstoši eiro.

Vicemērs Ģirts Kronbergs pateicās "Addiction", ka "darāt to Liepājā", bet deputāte Linda Matisone novēlēja "noturēt latiņu" tikpat augstu kā iepriekšējā reizē.

Pirmā sabiedrības vadītāju konference "Celtspēja" notika 2017.gada 20.oktobrī koncertzālē "Lielais dzintars".

Detalizētāka informācija par 2018. gada konferenci pieejama mājas lapā celtspeja.lv.