Kā šodien pārliecinājās portāls irliepaja.lv, "Komunālās pārvaldes" uzdevumā "sakārtota" teritorija ap Sergeja Zaharjina lepno villu Dzintara ielā 23.

Ap nu jau maksātnespējīgā uzņēmuma "Liepājas metalurgs" bijušā lielākā akcionāra Sergeja Zaharjina īpašumu līdz šim bija izvietotas apstāšanās aizlieguma zīmes, kas bija pastiprinātas ar dzeltanām līnījām. Nu šī zīmes ir noņemtas un līnijas aizkrāsotas, tādējādi ielu malās ap māju droši var stāties jebkura mašīna. Dome savulaik privātpersonu Zaharjinu bija iecēlusi izņēmuma kārtā, tagad, pēc šo privilēģiju noņemšana, pašvaldība viņu atlikusi atpakaļ pie ierindas liepājniekiem.

Otrdien irliepaja.lv jau rakstīja par to, ka "Liepājas metalurga" administrators Haralds Velmers portālu informēja, ka uzņēmumam "Liepājas metalurgs" nav nepieciešama ar speciālām atļaujām izveidota stāvēšanas vieta Dzintaru ielā 23. Tāpēc Velmers nosūtījis Liepājas domei vēstuli ar lūgumu savas kompetences ietvaros izvērtēt iepriekš izveidotos automašīnu apstāšanās aizliegumus.

Portāls pietiek.com pagājušā gada jūlijā rakstīja, ka pēc mēnesi ilgām pārdomām Liepājas pašvaldība "noskaidrojusi", ka patiesībā pats Zaharjins nekādus oficiālus lūgumus nav izteicis. Viņa vietā to darījis uzņēmums "Liepājas metalurgs", kuram formāli ar Zaharjina lepno villu nav nekāda sakara. 2008.gada 2.janvārī pašvaldība esot saņēmusi "Liepājas metalurga" iesniegumu ar lūgumu atļaut uzstādīt ceļu zīmi "Apstāties aizliegts" pie ēkas Dzintaru ielā 23. Iesniegumā lūgums ticis pamatots ar faktu, ka "ēka tiek izmantota reprezentācijas nolūkos, uzņemot ārzemju viesus, kuri ierodas Liepājā, lai apmeklētu "Liepājas metalurgs" un ar to saistītos uzņēmumus, un līdz ar to ir nepieciešamība organizēt un kontrolēt viesu automašīnu piekļuvi minētajai ēkai".