Papildināts. Šādu jautājumu ar irliepaja.lv starpniecību portāla lasītājs vēlas uzdot savam namu apsaimniekotājam – SIA "Livonijas nami".

Lasītājs raksta: "Saņēmu no sava apsaimniekotāja "Livonijas Nami" rēķinu, kurā parādījusies maksa par lietus ūdens kanalizāciju, un nopriecājos, ka savas mājas Brīvības ielā13/15 sētā beidzot varēšu iekāpt mašīnā lietus laikā, neizmantojot tādas palīgierīces kā dēļus un ķieģeļus. Pa nakti bija nolijis lietus, no rīta gāju uz savu auto, bet nekā – bez ķieģeļa sausām kājām pie mašīnas netiku".

Vēstules nobeigumā lasītājs jautā: "Par ko man jāmaksā? Vai par pakalpojumu, kuru nesaņemu?"

Arī irliepaja.lv gribētu saņemt atbildi uz šo jautājumu no SIA "Livonijas nami" un arī pašvaldības izpilddirekcijas.

Papildināts. Pašvaldība sniedza šādu atbildi: "Šis jautājums ir adresējams SIA "Liepājas ūdens", kas nodrošina šo pakalpojumu un spēs sniegt atbildi par katru konkrēto gadījumu. Māju iekšpagalmos par notekūdeņu novades sistēmu rūpējas nama apsaimniekotājs. Bet par tālāku ūdens savākšanu, novadīšanu un attīrīšanu – Liepājas ūdens.

Abonenti, kuriem nav saprotams par lietus notekūdeņu apsaimniekošanu, var vērsties uzņēmuma Tehniskajā daļā personīgi vai zvanīt pa tālruni 63 422 318 un lūgt skaidrojumu, tostarp par šo konkrēto gadījumu".