Kompānijas "Fazer" pulkstenis, kurš regulāri liepājniekiem un pilsētas viesiem rādīja nepareizu laiku (vai nerādīja nemaz) no vienas puses, nu jau vismaz pusgadu apstājies no abām pusēm. Proti, pareizu laiku nerāda ne viena ciparnīca, ne otra. Vienā pusē pulkstenis jebkurā diennakts laikā rāda aptuveni 13.42, otrā pusē jau vismaz gadu ciparnīcu aizsedz rotaļīgs uzraksts "Piedodiet, esmu apstājies!".Pērnajā augustā, kad masu saziņas vietnē Facebook padalījos ar stāvošā "Fazer" pulksteņa bildēm, man oficiāla amatpersona – pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne – atbildēja: "Uzņēmums "Fazer" gatavojas nomainīt pulksteni un drīzumā (!) sola uzstādīt jaunu – precīzu un pareizu laiku rādošu".


Skaisti, tieši tas jau būtu vēlams, taču, ja nākamais laikrādis būs tikpat precīzs un pareizs kā šis solījums, tad nav lielu cerību, ka Tirgoņu ielas sākumā gājēji kādreiz ieraudzīs PULKSTENI, nevis... pieminekli (jautājums – kam?).Pulkstenis pēdējo gadu laikā redzēts arī bez pulksteņrādītājiem...


Pulksteņa apsaimniekotājas SIA "First" pārstāvis Kristaps Štobis 2018. gadā portālu informēja, ka pulksteņa garantijas laika beigu termiņš ir 2016. gada septembris....un arī ar melnu ripu ciparnīcas vietā.


1998. gadā pēc "Fazer Latvija" pasūtījuma uzstādīto pulksteni projektējis arhitekts Agris Padēlis–Līns.