Portāla irliepaja.lv lasītāja jautā, "kāpēc joprojām pareizu laiku nerāda "Fazer" pulkstenis Tirgoņu ielas sākumā – abās pulksteņa pusēs laiks ir apstājies kopš brīža, kad sākās Lielās ielas remonts, kurš nu jau labu laiku kā beidzies".

Sazinoties ar pilsētas būvvaldi, portāls noskaidroja, ka pašvaldība ir informējusi uzņēmumu par nepieciešamību pulksteni salabot.

"Uzņēmums šomēnes apstiprināja, ka tiek strādāts pie risinājuma," portālam irliepaja.lv atbildēja Liepājas būvvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Savukārt "Fazer Latvija" pārstāve  Elīne Liepiņa portālam atbildēja, ka "esam lietas kursā, ka pulkstenis nestrādā, un jau marta sākumā vienojāmies ar Guntu Rubeni no "Dizainers.lv" par pulksteņa remontu, gaidu informāciju par procesiem, cik tālu ir tikuši un kāpēc ir kavēšanās".


Foto: irliepaja.lv.


Pēc Liepiņas sacītā, "Fazer" pulkstenis ticis apsekots, un noskaidrots, ka tam nepieciešama abu litija bateriju nomaiņa.


Diemžēl ar Kristapa Štobja uzņēmumu "Dizainers.lv" portālam sazināties neizdevās.


Tikai pirms četriem gadiem – 2020.gada aprīlī – pēc trīs mēnešu rekonstrukcijas laukumā pie Tirgoņu ielas tika atklāts atjaunotais "Fazer" pulkstenis. Pulkstenis bija kapitāli saremontēts – atjaunota fasāde un uzstādīts jauns GPS mehānisms, kas tika īpaši pasūtīts Šveicē, toreiz portālu informēja "Fazer Latvija" Komunikācijas konsultante Liene Zarečanska.


"Fazer" pulksteni Liepājā uzstādīja 1998. gadā, un nu jau laikrādis savā vietā atrodas 26 gadus.  Šajā laikā tas vairākkārt remontēts. Par pulksteni rūpēties allaž uzticēts Kristapa Štobja uzņēmumam.


SIA "Fazer Latvija" ir vēl viens reklāmas pulkstenis, kas atrodas uzņēmuma mājvietā Ogrē.