Vēl pirms Ziemassvētkiem irliepaja.lv rakstīja, ka "Fazer" pulkstenis Tirgoņu ielas sākumā apstājies uz pulksten 11. Viena no ciparnīcām šo laiku rāda joprojām.

Ar pulksteņa līdzšinējā apsaimniekotāja – SIA "Dizainers.lv" – pārstāvi Kristapu Štobj šoreiz sazināties neizdevās, savukārt Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls portālam irliepaja.lv sacīja: "Protams, visām reklāmām, kas redzamas pilsētvidē, ir jābūt kārtībā! Būvvaldes galvenā māksliniece Agita Ansule sazināsies objekta saimnieku – firmu "Fazer", un lūgs, lai novērš bojājumu."

Portāls jau rakstīja, ka šī nav pirmā reize, kad vides reklāmas objekta – firmas "Fazer" pulksteņa – ciparnīcas rāda aplamu laiku.

Gan pirms 2016.gada, gan 2017.gada pirmajās dienās "Fazer" pulksteņa viena no ciparnīcām pareizu laiku rādīja tikai divreiz diennaktī. Iepriekšējā reize, kad pulkstenim nācās nomainīt vien pirms gada ielikto jauno akumulatoru, bija 2015.gada novembris. Darbus toreiz veica SIA "Dizainers.lv" Kristapa Štobja vadībā.

Ne pirms gada, ne tagad par notikušo pulksteņa īpašniekus vai uzraudzītāju neviens nebija informējis.

2014.gadā SIA "Dizainers.lv" veica pulksteņa atjaunošanas darbus. Iepriekš Štobis portālam sacīja, ka ar "Fazer" noslēgtais restaurācijas līgums ietvēris arī nosacījumu, ka objekta garantijas laika beigu termiņš ir 2016.gada septembris. Telefonsarunā pērnajā 22.decembrī Štobis atzina, ka neatceras, vai pēc šī termiņa līgums ticis pagarināts, taču solīja tikt skaidrībā un arī nosūtīt meistaru, lai tas nomaina pulksteņa akumulatoru.

1998.gadā pēc "Fazer" pasūtījuma uzstādīto pulksteni projektējis arhitekts Agris Padēlis–Līns.