Cetrutdien Liepājā pēc trīs mēnešu rekonstrukcijas Tirgoņu ielas laukumā atklāts atjaunotais "Fazer" pulkstenis. Pulkstenim ir veikts kapitālais remonts, atjaunota fasāde un uzstādīts jauns GPS pulksteņa mehānisms, kas ticis pasūtīts īpaši no Šveices, informē "Fazer Latvija" Komunikācijas konsultante Liene Zarečanska.

22 gadu laikā "Fazer" pulkstenis ir kļuvis par iecienītu satikšanās vietu liepājniekiem un par neiztrūkstošu pilsētas simbolu.  Pirmo reizi "Fazer" pulkstenis Liepājā uzstādīts 90. gadu sākumā, tolaik tam kļūstot par pirmo šāda veida uzņēmuma pulksteni pasaulē.

"Esam priecīgi paziņot, ka šodien varam no jauna atklāt "Fazer" pulksteni Liepājā. Mēs, "Fazer" iestājamies par patiesi sirsnīgiem un skaistiem mirkļiem! Tādēļ ceram, ka pulkstenis iepriecinās liepājniekus un arī turpinās kalpot kā satikšanās vieta, kā arī būs noderīgs laikrādis un orientieris pilsētniekiem, gan pilsētas viesiem," atklāj "Fazer Latvija" mārketinga vadītāja Zane Bērziņa.

"Iepriecina, ka mūsu sadarbība ar "Fazer" ir vainagojusies ar atjauninātu vides objektu. Liepājnieki jau pieraduši, ka Tirgoņu ielas galā jāskatās, cik ir pulkstenis – tagad tas atkal darbojas un ieguvis jaunu izskatu. Gaišais krāsojums un veiktais pamatnes labiekārtojums ir atsvaidzinošs akcents, kas ilgi gaidīts un šajā brīdī ļoti vajadzīgs," stāsta Liepājas pilsētas galvenā māksliniece Agita Ansule.

Jau ziņots, ka "Fazer" laikrādis tika demontēts un nodots rekonstrukcijai šī gada februārī. Pulksteņa restaurācijas darbus pēc uzņēmuma "Fazer Latvija" pasūtījuma veicis uzņēmums SIA "First", savukārt atjaunotā pulksteņa mehānisma piegādi no Šveices nodrošināja uzņēmums SIA "Laika Stils".