Gaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, izsludināta pieteikšanās orientēšanās spēlēm "Liepājas pēdas Latvijā", kas norisināsies 4.maijā. Ikviens interesents orientēšanās spēlēm var pieteikties līdz 21.aprīlim, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Orientēšanās spēļu laikā dalībniekiem ir iespēja uzzināt interesantus faktus par Latviju un Liepāju, kā arī labāk iepazīt pilsētu. Kā ierasts, arī šogad būs paredzēti trīs dažādi maršruti – kājāmgājējiem, autobraucējiem un riteņbraucējiem. Komandas dodas trasē ar nolūku uzminēt un atrast digitālajā orientēšanās kartē attēlotos un aprakstītos objektus – kontrolpunktus.

Orientēšanās spēlēm var pieteikties komandas, kuru sastāvā ir no trīs līdz pieciem dalībniekiem.  

Komandas sastāvs un kapteinis nedrīkst mainīties visā spēļu laikā. Pieteikšanās spēlēm iespējama, autorizējoties Liepājas elektronisko pieteikumu sistēmā un aizpildot pieteikuma anketu:

• Kājāmgājēju pieteikuma anketa:
https://pieteikumi.liepaja.lv/lv/project/RG9IN0cvVWJYNXBDQmRiLzZTWnJjZz09/
• Autobraucēju pieteikuma anketa:
https://pieteikumi.liepaja.lv/lv/project/c242RUs1RXd0SGo3M3VFbmlHajBwdz09/
• Riteņbraucēju pieteikuma anketa:
https://pieteikumi.liepaja.lv/lv/project/VmVzaUxJUGVyWTl1empNbjFOQnNUQT09/

Orientēšanās spēles "Liepājas pēdas Latvijā" draugiem, ģimenēm un kolektīviem organizē Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar Liepājas uzņēmumiem, nevalstiskajām organizācijām un citiem sadarbības partneriem.

Vairāk informācijas par spēlēm, tostarp spēļu nolikumi pieejami Liepājas pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv/pedas2023

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums sazināties pa tālruni: 63 404 794 vai rakstot: pasts@liepaja.lv.