Orientēšanās spēļu "Liepājas pēdas Latvijā" veiksmīgas norises nodrošināšanai Liepājas valstspilsētas pašvaldība līdz 21. aprīlim aicina pieteikties brīvprātīgos, kuri palīdzētu spēļu organizēšanā un 4. maija svētku radīšanā, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Pieteikumi brīvprātīgajam darbam jāiesniedz elektroniski līdz 21. aprīlim vienotajā pieteikumu sistēmā: pieteikumi.liepaja.lv/lv/project/NHZtL3M5a0xVQlE1R1pVL2c4eVE2Zz09/

Pieteikumi.liepaja.lv sistēmā nepieciešama autorizēšanās caur latvija.lv (ar savu bankas kontu vai e-parakstu).

Pieteikties tiek aicinātas visu vecumu personas bez ierobežojumiem. Brīvprātīgo pienākumos būs palīdzēt organizatoru komandai realizēt atraktīvas atrakcijas katrā no spēļu kontrolpunktiem.

Atgādinām, ka orientēšanās spēļu "Liepājas pēdas Latvijā" laikā tās dalībniekiem ir iespēja uzzināt interesantus faktus par Latviju un Liepāju, kā arī labāk iepazīt pilsētu. Kā ierasts, arī šogad būs paredzēti trīs dažādi maršruti – kājāmgājējiem, autobraucējiem un riteņbraucējiem. Komandas dodas trasē ar nolūku uzminēt un atrast digitālajā orientēšanās kartē attēlotos un aprakstītos objektus – kontrolpunktus.

Dalībnieki spēlēm var pieteikties vēl līdz 21. aprīlim. Orientēšanās spēlēm var pieteikties komandas, kuru sastāvā ir no trīs līdz pieciem dalībniekiem.  

Vairāk informācijas par spēlēm, tostarp spēļu nolikumi pieejami Liepājas pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv/pedas2023

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā par brīvprātīgo darbu lūgums sazināties pa tālruni: 63 404 721 vai rakstot: nvo@liepaja.lv.