Vēl tikai līdz piektdienai, 21.aprīlim, liepājnieki un Liepājas viesi kopā ar savām ģimenēm, draugiem un kolēģiem var pieteikties orientēšanās spēlēm "Liepājas pēdas Latvijā", kas norisināsies 4.maijā, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Līdz šim brīdim spēlēm jau pieteikusies 131 komanda – 64 kājāmgājēju, 49 riteņbraucēju un 18 autobraucēju.

Orientēšanās spēļu laikā dalībniekiem ir iespēja uzzināt interesantus faktus par Latviju un Liepāju, kā arī labāk iepazīt pilsētu. Komandas dodas trasē ar nolūku uzminēt un atrast digitālajā orientēšanās kartē attēlotos un aprakstītos objektus – kontrolpunktus.

Orientēšanās spēlēm var pieteikties komandas, kuru sastāvā ir no trīs līdz pieciem dalībniekiem.

Pieteikšanās spēlēm iespējama, autorizējoties Liepājas elektronisko pieteikumu sistēmā un aizpildot pieteikuma anketu:

• Kājāmgājēju pieteikuma anketa:
pieteikumi.liepaja.lv/lv/project/RG9IN0cvVWJYNXBDQmRiLzZTWnJjZz09/
• Autobraucēju pieteikuma anketa:
pieteikumi.liepaja.lv/lv/project/c242RUs1RXd0SGo3M3VFbmlHajBwdz09/
• Riteņbraucēju pieteikuma anketa:
pieteikumi.liepaja.lv/lv/project/VmVzaUxJUGVyWTl1empNbjFOQnNUQT09/

Orientēšanās spēles "Liepājas pēdas Latvijā" draugiem, ģimenēm un kolektīviem organizē Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar Liepājas uzņēmumiem, nevalstiskajām organizācijām un citiem sadarbības partneriem.

Vairāk informācijas par spēlēm, tostarp spēļu nolikumi pieejami Liepājas pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv/pedas2023

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums sazināties pa tālruni: 63 404 794 vai rakstot: pasts@liepaja.lv

Atgādinām, ka orientēšanās spēļu "Liepājas pēdas Latvijā" veiksmīgas norises nodrošināšanai Liepājas valstspilsētas pašvaldība līdz 21. aprīlim aicinājusi pieteikties arī brīvprātīgos, kuri palīdzētu spēļu organizēšanā un 4. maija svētku radīšanā.

Pieteikumi brīvprātīgajam darbam jāiesniedz elektroniski līdz 21. aprīlim vienotajā pieteikumu sistēmā: pieteikumi.liepaja.lv/lv/project/NHZtL3M5a0xVQlE1R1pVL2c4eVE2Zz09/

Bet 4. maija pēcpusdienā, pulksten 15, liepājnieki un pilsētas viesi aicināti pulcēties Jāņa Čakstes laukumā, kur uz svētku skatuves koncertu sniegs Latvijā iemīļotā popgrupa "Astro’n’out".

Svētku koncerts visiem apmeklētājiem ir bez maksas. Grupa "Astro’n’out" ir viena no visiemīļotākajām latviešu popgrupām. Tā dibināta 2003. gadā, grupā muzicē Māra Upmane-Holšteine (vokāls), Juris Kalnišs (ģitāra, elektronikas), Mārtiņš Elerts (ģitāra, elektronikas), Toms Poišs (bass), Mārtiņš Opmanis (bungas). "Astro’n’out" ir radījuši daudzus radiohitus kā "Gravitātei nē", "Tici sev", "Dejot trakāk", "Multivitamīnu multipaka" un citus.