Pupu ielas iedzīvotāji nesaprot, kā var būt pabeigti ielas pārbūves darbi, ja ietves joprojām klāj grants segums, kas jau izšķiests arī pa jauno asfaltu.

Komunālās pārvaldes vadītājs Jānis Neimanis portālam sniedza šādu atbildi:

"Projekts "Pupu ielas pārbūve posmā no Apšu ielas līdz Ganību ielai, Liepājā" izstrādāts divām būvniecības kārtām, no kurām 1.kārta paredz brauktuves seguma pārbūvi, 2.kārta – gājēju ietvju izbūvi. Atbilstoši pieejamajam finansējumam 2018.gadā realizēta projekta 1.kārta. Projekta 2.kārtas realizācijai finansējums tiks plānots nākamajos budžetos, jo 2019.gadā tāds nav paredzēts. Ietvju pagaidu segums izveidots no grants. Pēc iespējas tuvākajās dienās tiks organizēta ielas tīrīšana ar putekļusūcēju".

Jau rakstījām, ka 2018.gada nogalē, kad pēc divu gadu pārtraukuma Komunālā pārvalde atkal uzsākta grants seguma ielu asfaltēšanu, un šiem darbiem bija piešķirti kopumā 200 000 eiro, darbu veicējai SIA "CTB" izdevās noasfaltēt tikai Pupu ielu posmā no Apšu ielas līdz Ganību ielai. Visi asfaltēšanai iedalītie līdzekļi (pieciem ielu posmiem) tā arī netika izlietoti.

Šā gada sākumā Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, runājot par pērn izdarīto, informēja, ka "darbi pagājušajā gadā ir pabeigti Pupu ielā".

Kā izrādās, teiktais nav gluži taisnība.