Portāls irliepaja.lv turpmāk katru nedēļu iepazīstinās ar patversmes "Lauvas sirds" iemītniekiem, kuri gaida jaunas mājas un saimniekus. Tā kā kaķu mājā šobrīd ir karantīna, līdz ar to minčiem uz jaunām mājā ir jāpagaida, šajā reizē iepazīstinām ar vienpadsmit suņiem:

Reksis ir aptuveni 9 mēnešus jauns. Diemžēl, bet visticamāk, ka neaudzināšana ir kļuvusi par iemeslu, kādēļ Reksis ir pamests. Suns nav audzināts un jaunajiem saimniekiem ir jābūt ar lielu pacietību un nopietni jāapsver suņu skolas apmeklējums. Bez šīm iezīmēm Reksis ir ļoti dzīvespriecīgs un draudzīgs suns. Arī pret saviem sugas brāļiem.

Frīdai ir 9 gadi un patversmē viņa nonāca pēc tam, ka nomira viņas saimniece. Nonākot patversmē, Frīdai pirmais uzdevums bija atbrīvoties no liekā svara. Kas arī veiksmīgi tiek darīts!Kā jau tas nereti gadās – saimniece Frīdu bija ēdinājusi ne tikai ar viņai paredzēto barību, bet arī saldumiem, piemēram, šokolādi. Komplektā ar mazkustīgu dzīvesveidu tas ātri atspoguļojās Frīdas izskatā. Šobrīd Frīda ir kļuvusi slaidāka un līdz ar to arī kustīgāka un labprāt neatsakās no pastaigām. Frīda būtu lielisks draugs gados vecākiem cilvēkiem, jo patīk lēnas un nesteidzīgas pastaigas, kā arī noteikti priecātos par iespēju naktsmieru aizvadīt gultā vai krēslā!

Fiļa. 12 gadus vecs. Patversmē uzturas trešo gadu, kopš laika, kad nomira saimnieks.
 

Ārčijs. 10 gadus vecs. Patversmē uzturas divus gadus, kopš laika, kad viņa saimniekiem sanāca nepatikšanas ar policiju. Ārčijs ir ļoti mierīgs un tomēr, viņam ļoti nepatīk palikt vienam, līdz ar to potenciālajam saimniekam būtu jābūt cilvēkam, kurš regulāri ir mājās un Ārčiju var ņemt līdzi savās gaitās.
 

Zefīrs. Aptuveni 2 – 3 gads vecs. Zefīrs ir ļoti aktīvs, draudzīgs pret visiem, izņemot kaķus. Viņam ļoti nepatīk kaķi, līdz šim dzīvojis dzīvoklī. Saimniekiem jārēķinās, ka suns ir aktīvs un ar 10 minūšu pastaigu nebūs līdzēts.
 

Remis. 7 gadus vecs. Līdz šim dzīvojis dzīvoklī. Šobrīd ir pieradis pie dzīves laukā, voljērā un priecāsies par mājām ar plašu teritoriju un iespēju izskrieties.
 

Silvera. Aptuveni 3 gadus jauna.  Enerģiska un aktīva suņu dāma. Uz patversmi Silveru atveda ģimene, kurai suns esot pieklīdis Zaļajā birzī.         
 

Rembo. 5 gadus jauns. Patversmē nonāca kopā ar Remi – abi piederēja vienam īpašniekam. Abi suņi līdz šim dzīvojuši dzīvoklī, tomēr šobrīd ir pieraduši pie dzīves voljērā un kārtīgām pastaigām. Rembo ir spēcīgs suns un arī saimniekam jābūt spēcīgam.

Galerijas bilžu autore:  Egija Uzare.