Papildināts. Otrdien, 5.jūnijā, ap pulksten 8 pa Lielo ielu Liepājā dienvidrietumu virzienā aizskrējis alnis, sociālajos tīklos ziņo aculiecinieki.

Šorīt ap pulksten astoņiem uz Lielās ielas vairāki liepājnieki fiksējuši neparastu pilsētas viesi – alni, kurš, kā redzams Ditas Langfrīdas video, aizskrien veikala "Drogas" virzienā.

Arī pirms pieciem gadiem maija beigās Liepāju bija apciemojuši divi alņi. Toreiz pašvaldības policijai izdevās dzīvniekus neskartus izvadīt ārā no pilsētas.

Šoreiz pašvaldības policija informāciju par to, ka pilsētā parādījies meža dzīvnieks, saņēmusi pulksten 7.30, pastāstīja policijas pārstāve Ineta Mikute. Pašvaldības policija ziņu par to, ka pilsētā redzēts alnis, centusies nodot Valsts meža dienestam, bet, kad tas nav izdevies, ziņojusi pašvaldības dzīvnieku patversmei "Lauvas sirds".

Visticamāk, ka dzīvnieks pats atstājis pilsētu.

Papildināts. Pašvaldība atgādina, ka, sastopoties ar alni, jābūt piesardzīgiem – dzīvniekam nevajag tuvoties un viņu barot. Manot pilsētā ieklīdušus savvaļas dzīvniekus, iedzīvotāji aicināti zvanīt pašvaldības policijai pa tālruni 63420269.