Ceturtdienas, 30.maija, pēcpusdienā PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" norisinājās sporta diena, kuras laikā tika svinīgi atklāts atjaunotais sporta stadions.

Sporta stadionu atklāja tehnikuma direktors Agris Ruperts kopā ar Liepājas domes priekšsēdētāju Jāni Vilnīti un priekšsēdētāja vietnieku kultūras un sporta jautājumos Ati Deksni, informē tehnikuma Ārējo sakaru organizatore Madara Jaunciema.

Agris Ruperts uzrunā atklāja, ka stadiona atklāšana ir pirmais solis tehnikuma gaidāmajām simtgades svinībām, kuras notiks jau 2020.gadā. Savukārt  Jānis Vilnītis atzina, ka priecājas, ka Liepājā attīstās sporta infrastruktūra un ir patiesi priecīgs, ka tehnikums ir sakārtojis savu sporta stadionu, kuru varēs izmantot tehnikuma audzēkņi un pasniedzēji.

 Pēc svinīgās atklāšanas tika iemēģināts jaunais basktebola laukums draudzības spēlē starp PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" skolotāju un basketbola kluba "Kraukļi" komandu, kuras sastāvā ir Liepājas mērs Jānis Vilnītis, dziedātājs Andris Ērglis un citas Liepājā plaši pazīstamas personības.

Sporta laukuma pārbūve notika Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta "Profesionālās izglītības kompetences centra "Liepājas Valsts tehnikums" modernizēšana" ietvaros. Darbus kopš 2018. gada marta veica SIA "CTB". Sporta stadiona pārbūves darbos tika investēti vairāk nekā 600 tūkstoši eiro.