Naktī no ceturtdienas, 29. novembra, uz piektdienu, 30. novembri, Liepājā apledojuma novēršanai uz ielu brauktuvēm tika kaisīts smilšu – sāls maisījums.

Ar maisījumu tika apstrādātas A, A1 un B klases ielas gan Vecliepājā, gan Jaunliepājā. Kopumā apstrādāto brauktuvju joslu kopgarums sasnieda 269 kilometrus. Darbus pēc SIA "Komunālā pārvalde" rīkojuma veica valsts akciju sabiedrības "Latvijas autoceļu uzturētājs" Liepājas ceļu rajons.

Ceturtdienas naktī, sniegot un vietām pazeminoties temperatūrai līdz mīnus 2 grādiem pēc C, uz mitrajām asfalta brauktuvēm, sāka veidoties ledus un sniega kārtiņa. "Komunālās pārvaldes" Ziemas dienesta dežurants pieņēma lēmumu par ielu apstrādi ar smilts – sāls maisījumu.

Darbus uzņēmums veica saskaņā ar līgumu, kas noslēgts ar "Komunālo pārvaldi" par ielu uzturēšanu ziemas sezonā.  Šonakt ielu uzturēšanā iztērēti aptuveni Ls 6000 no Ziemas dienestam plānotajiem līdzekļiem šajā gadā.

Šī ir otrā reize, kad pilsētā veikta ielu kaisīšana šajā sezonā. Pirmo reizi šajā sezonā pret apledojumu ielas kaisīja naktī no 28. uz 29. oktobri, informē domes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.