Sadarbojoties SIA "Baltic Live Cam", tirdzniecības namam "Kurzeme" un portālam irliepaja.lv, arī Liepāja kopš piektdienas iekļauta starptautiskā interneta kameru tīklā.

Broadcast is powered by Baltic Live Cam

Uz tirdzniecības nama "Kurzeme" jumta šobrīd uzstādīta pirmā starptautiskā tīkla www.balticlivecam.com kamera, kas labā kvalitātē tiešraides režīmā katram interneta lietotājam ļauj lūkoties uz Rožu laukumu, Lielo ielu, vienīcu "Līva", Liepājas Universitāti, Sv. Trīsvienības katedrāli un vairākām dzīvojamām ēkām. Vasarā kameras skatā Rožu laukumā dominē kupli sazaļojuši koki un krūmi, bet pārējos trīs gadalaikos pilsētas centrs būs savādāks.

Uzņēmumam "Baltic Live Cam" šobrīd ir vairāk nekā 40 savas kameras Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā un Somijā. Mūsu valstī šādā straumējuma (stream) režīmā līdz šim bija apskatāmas Rīgas, Jūrmala, Daugavpils un Rēzekne, un nu kārta pienāca arī Liepājai.

"Baltic Live Cam" Latvijā partneri ir tādi mediji kā "Delfi", "TVNet", "Apollo", "LA.lv", "Kasjauns" un Latvijas televīzija.

Pārdošanas un mārketinga daļas vadītāja Svetlana Šarajeva: "Mūsu pakalpojums nodrošina tiešo video pārraidi no mūsu kamerām uz TV kanāliem, ziņu portāliem un citiem mediju satura veidotājiem. Īpaši noderīgi tas var būt laika ziņu sniedzējiem, jo vairums mūsu vebkameru attēlo lieliskus skatus ar laika apstākļiem. Tiešsaistes video straumējums būs lielisks vizuālais papildinājums jebkurām ziņām un dažādiem TV kanāliem, kas palīdzēs reklamēt saturu un piesaistīt tam uzmanību."