Aizvadītais, 2021. gads, bijis sarežģīts no abiem galiem un pa vidu arī. Taču lielākā daļa no mums šo gadu ir izturējusi, guvusi daudz mācību un, gribētos cerēt, arī cerību uz mazliet labāku un vieglāku nākamo gadu.


Portāls irliepaja.lv šajā daudziem grūtajā gadā, pateicoties saviem lasītājiem un atbalstītājiem, ir varējis nosvinēt pirmo apaļo jubileju – desmit gadus, kopš parādījāmies "ēterā". Protam, svinēšana notika visšaurākajā lokā, pašu "burbulī" – kā to prasa šābrīža noteikumi.


Šis gads arī ieies vēsturē ar portāla īpašnieka maiņu – tagad irliepaja.lv izdevējs ir SIA "Mediju grupa". Taču īpašnieka maiņa nekādi nav ietekmējusi portāla saturu un tā redakcionālo neatkarību.


Pārlūkojot aizvadītā gada publikācijas ar "Google Analitics" visu redzošo aci, ieraugām, ka portālu irliepaja.lv skatījuši 322 tūkstoši unikālo lietotāju no 150 pasaules valstīm. Visbiežāk skatītās rubrikas: "Liepājnieki", "Bizness", "Krimināls", "Kultūra", "Galerijas".


Pēc "Google Analitics" varam noteikt arī, kuras ir visvairāk lasītās publikācijas. Pirmajā desmitniekā iekļuvušas visdažādākās tēmas, sākot no intervijas ar ķirurgu un deputātu Agri Mertenu, beidzot ar sēru vēsti par Daces Gruntmanes aiziešanu mūžībā. Lasītāko publikāciju vidū arī Gunāra Silakaktiņa un Ivara Kesenfelda kopdarbs – viedoklis "Mazliet par mūsu Liepājas slimnīcu", ziņa ""Maxima" jubilejas pirmās automašīnas laimētājs – liepājnieks", arī jaunumi par "Covid - 19" slimniekiem Liepājas slimnīcā, par vakcinēšanos. Populāras ir arī policijas ziņas, piemēram, par meklētajām personām. Tāpat publikācijas par traģiskajiem notikumiem, kas šogad vairākkārt piemeklēja "Liepājas tramvaju" – gan viena vadītāja, gan pasažieres nāve.


Taču portāla lasītāji pievērsuši uzmanību arī priecīgām ziņām, piemēram, ka darbu uzsācis zobārstes Rūtas Dreimanes zobārstniecības kabinets

vai ka Liepājā top pirmais ilgstošas aprūpes un rehabilitācijas centrs. Lasītāko publikāciju otrajā desmitniekā iekļuvis savā ziņā traģikomiskais stāsts par "nolādēto stabu" pie iebrauktuves tirdzniecības centra "Kurzeme" sētā. Neizsīkstoša interese liepājniekiem ir arī par jaunu veikalu atvēršanu un interneta veikalu reklāmrakstiem.


Kāds nu šis gads ir bijis, tāds bijis. Nāk Jaunais gads ar jauniem notikumiem un ziņām. Portāla irliepaja.lv veidotāji visiem saviem lasītājiem jaunajā, 2022. gadā, no sirds vēl veiksmi, veselību un prieku. Priecāsimies par dzīvi un atcerēsimies, ka dažreiz uz to drīkst paskatīties arī caur rozā brillēm!