Portāla lasītāja pārsteigta, ka visai labi un samērā nesen atjaunoto Kurzemes apgabaltiesas ēku Kūrmājas prospektā atkal aizsegušas sastatnes un zaļais aizsargtīkls.

"Redzēju, ka atjauno Kūrmājas prospektā Tiesas mājas fasādi. Nesen tak to darīja. Izskatījās, ka arī nebija nekādu problēmu. Atjaunošana laba lieta, bet, ja jāizlieto nauda, Liepājas tehnikums (es gan nezinu, kā tagad pareizi saucas) Valdemāra ielā, brēktin brēc pēc ārpuses remonta," tā liepājniece.

Portāls lūdza skaidrojumu, un Kurzemes Apgabaltiesas pārstāve Laila Glazūna pastāstīja, ka šobrīd notiek nama Kūrmājas prospektā 2/6 jumta seguma atjaunošanas darbi, un sastatnes un tīkls ir tikai būvnieku un gājēju drošībai un ērtībām. Iepriekš, kad notika ēkas fasādes atjaunošana, jumts nav ticis labots.

"Šī ir būvdarbu pirmā kārta, un tai jābeidzas maijā. Pēc tam tiks izsludināts jauns iepirkums būvniecības otrajai kārtai, lai atjaunotu atlikušo jumta daļu," sacīja Glazūna.

Kā redzams Tiesu namu aģentūras mājaslapā, tad Kurzemes apgabaltiesas ēkas jumta seguma atjaunošanas pirmās kārtas darbu iepirkums noslēdzies 4.janvārī, un uz veicamajiem darbiem pieteicies tikai viens pretendents – SIA "Būvkompānija MBR".

Pirmās kārtas darbu izmaksas – 98725,08 eiro (bez PVN).

Paredzamā līguma izpildes termiņš ir četri kalendārie mēneši no iepirkuma līguma noslēgšanas brīža.