Otrdien, 5. septembrī, SIA "Liepājas enerģija" un SIA "Grobiņas SPMK" speciālisti turpina darbu, atjaunojot maģistrālā siltumtīkla posmu Klaipēdas un Tukuma ielā.

Līdz dienas beigām plānots ieguldīt jau 84 m atjaunotās siltumtrases, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Paralēli tiek veikta arī cauruļvadu savienojuma vietu izolācija, kā arī tiek sagarināti un likvidēti demontētie cauruļvadi trases izbūves vietā. Darbi norit raiti un šobrīd plānots noslēgt tos atbilstoši iepriekš noteiktajiem termiņiem.

Savukārt 6.septembrī, plānots sagatavot un izbūvēt pēdējo savienojošo siltumtīkla posmu, veikt cauruļvadu savienojošo šuvju metināšanu un pārbaudi, nodrošināt cauruļvadu savienojuma vietu izolāciju un veikt izbūvētā siltumtīkla posma uzpildīšanu ar siltumnesēju. Dienvidrietumu rajona iedzīvotājiem siltumenerģijas padevi plānots atjaunot līdz 10. septembrim. Noslēdzoties pirmajiem siltumtrases rekonstrukciju darbiem siltumenerģijas padeve atjaunota jau daļai Dienvidrietuma rajona iedzīvotāju – Alejas ielā 23/25, 29; Cenkones ielā 55; Klaipēdas ielā 59/63; Priekules ielā 3; Ventas ielā 2, 4, 6, 11/17, 14, 16 un 19 un Tukuma ielā 1A, 1C, 8 un 14B.

Rekonstrukcijas laikā satiksmes kustība nav traucēta, bet laikā no 21. augusta līdz 17. septembrim būs izveidots pagaidu apbraucamais ceļš no Tukuma ielas 2 – tam virzoties caur "Liepājas enerģijas" katlu mājas teritoriju – līdz Vaiņodes ielai. Apbraucamais ceļš nodrošinās brīvu piekļuvi garāžu kooperatīvam, uzņēmumam SIA "Ozoliņš un partneri" (Tukuma ielā 6a) un dzīvojamajai mājai (Tukuma ielā 6), kas atrodas līdzās katlu mājai. Apbraukšanas shēma aplūkojama šeit.