SIA "Liepājas enerģija" un SIA "Grobiņas SPMK" speciālisti arī 6. septembrī turpināja Klaipēdas un Tukuma ielas maģistrālās siltumtrases rekonstrukcijas darbus.

Pilnībā ieguldot zemē jauno siltumtrasi un uzpildot to ar siltumnesēju, pulksten 18 pēcpusdienā tiks atjaunota arī siltumenerģijas padeve Dienvidrietumu rajona iedzīvotājiem, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Turpinot iepriekšējo dienu darbus, šodien speciālisti trasē ieguldīja atlikušos 4 m caurules, līdz ar to pilnībā rekonstruēta visa 100 m garā maģistrālā siltumtrase – augstvērtīgie materiāli nodrošinās siltumtrases drošu kalpošanu un augstu darbības efektivitāti vismaz turpmākos 30 gadus. Tāpat dienas laikā turpinās cauruļvadu savienojošo šuvju metināšana un pārbaude, kā arī cauruļvadu savienojuma vietu izolācija un jaunās siltumtrases uzpildīšana ar siltumnesēju – ķīmiski attīrītu un iekrāsotu tehnisko ūdeni. Dienvidrietuma rajona iedzīvotājiem siltumenerģijas padeve pilnībā tiks atjaunota šodien pulksten 18.

Jānis Jansons, "Liepājas enerģijas" tehniskais direktors: "Pateicoties profesionālai un operatīvai sadarbībai ar "Grobiņas SPMK" speciālistiem, darbus ir izdevies veikt ātrāk nekā plānots, un siltumenerģijas padevi esam spējuši iedzīvotājiem atjaunot jau pēc nepilnām trijām dienām. Lai gan pārtraukums bija plānots veselu nedēļu, mūsu mērķis jau sākotnēji bija iespējami īsākā laikā atjaunot siltumenerģijas padevi klientiem, un prieks, ka tas ir izdevies."

Turpmākās divas nedēļas notiks trases aizrakšanas darbi un teritorijas labiekārtošana. Vēl līdz 17. septembrim saglabāsies arī pagaidu apbraucamais ceļš no Tukuma ielas 2 – tam virzoties caur "Liepājas enerģijas" katlu mājas teritoriju – līdz Vaiņodes ielai. Apbraucamais ceļš nodrošinās brīvu piekļuvi garāžu kooperatīvam, uzņēmumam SIA "Ozoliņš un partneri" (Tukuma ielā 6a) un dzīvojamajai mājai (Tukuma ielā 6), kas atrodas līdzās katlu mājai.