Uzņēmēja Stīns Lorenss, viņš arī Lui Fonteins, iecerētais makšķerēšanas duelis ar pašvaldības SIA „Liepājas ūdens” vadītāju Andi Dejus  tā arī nenotika, jo tas neieradās.

Kā novēroja portāls, šodien pulksten 15.00 Vecās ostmalas promenāde nebija vērojams nekas neparasts. Vienīgi no bāra "Prison" iznākušais uzņēmējs Stīns Lorenss piegāja aprunāties ar kanāla malā sēdošajiem makšķerniekiem, un piedāvāja tiem alu uz bāra rēķina.

Makšķernieki un Lorenss bija vienisprāt, ka Tirdzniecības kanāls patiesi ir pārmēru piemēslots, un būtu kas jādara, lai likvidētu neciešamo smaku.

Neviens pārstāvis ne no SIA "Liepājas ūdens", ne arī pašvaldības nebija parādījies, un Lorenss prognozēja, ka arī neieradīsies.

Jau rakstījām, ka, protestējot pret to, ka pašvaldības SIA "Liepājas ūdens", pretēji līgumam, nepilda uzņēmuma "Fontaine Ent" kanalizācijas apsaimniekošanas funkcijas un tādēļ "izlietoti prezervatīvi, tamponi, ārvalstu tūristu kakas, kā arī tauki no ēdināšanas vietām tek kanālā", uzaicināja Andi Dejus un citus SIA "Liepājas ūdens" pārstavjus uz makšķerēšanas sestdienu, pie reizes aicinot līdzi paņemt arī mēru Uldi Sesku un viņa vietnieku Gunāru Ansiņu.