Turpinot tematu par Liepājas bruģi, portāls irliepaja.lv vaicāja Komunālajai pārvaldei, kur pēdējā gada laikā, remontējot, labiekārtojot, būvējot, izmantoti apaļā un, jo īpaši, kaltā bruģa krājumi, kas ir pārvaldes rīcībā. Tāpat vaicājām, kur tuvākajā laikā plānots izmantot bruģi.

Pēc Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālista Aigara Štāla teiktā, vēsturisko kalto bruģi izmanto, lai veidotu brauktuvju apmales, līnijas, joslas, nobrauktuvju pieslēgumus un citus ceļa elementus."Nav tā, ka visa brauktuve tiek ieklāta tikai ar kalto bruģi. Agrāk Liepājā parasti izmantots apaļā akmens bruģis."Šogad pārvalde plāno bruģa segumu izmantot, atjaunojot Bāriņu ielu – no policijas pārvaldes virzienā uz Baznīcas ielas pusi.

"Par citām ielām vēl nav konkrēti lēmumi, bet ielu uzturēšanas ietvaros tiks atjaunots bruģa segums vietās, kur tas ir bojāts".

Pērn, pēc pārvaldes sniegtās informācijas, bruģis ieklāts Ezera ielā – pārbruģēts brauktuves segums starp Bārtas ielu un Bernātu ielu, tur daļēji izmantots arī kaltais bruģis; nobruģēta Enkuru iela, kas līdz tam bija neliela smilšaina josla; pārbruģēts arī neliels posms Jaunajā ielā – no Bāriņu ielas līdz Mārtiņa ielai; kā arī Baznīcas ielā, kur daļēji izmantots kaltais bruģis.