Tuvāko pāris nedēļu laikā SIA "Fixman" ir jāpabeidz 24.jūlijā uzsāktās atrakcijas izbūve Jūrmalas parka bērnu rotaļu laukumā, vietā, kur iepriekš atradās nokalpojušais rotaļu elements "Pirātu kuģis".

Būvdarbu pēdējais termiņš bija 28.septembris, taču, kā portālu informēja pilsētas domes Attīstības pārvalde, darbi ir pagarināti par divām nedēļām, jo augustā, saistībā ar lietainiem laikapstākļiem, bijis noteikts tehnoloģiskais pārtraukums.


Rotaļu laukuma vizuālais risinājums veidots atbilstoši tematikai "Jūra", tādējādi iekļaujoties un papildinot apkārtējā vidē esošo laukumu koncepciju. Centrālais jaunā rotaļu laukuma elements būs rotaļu komplekss "Bāka", no kura torņa varēs aplūkot apkārtni un kas saturēs vairākus slidkalniņus un kāpelēšanas elementus – horizontālas un vertikālas tīklu sistēmas, alpīnisma sienu, ka arī rotaļu sieniņas.


Apkārt centrālajam elementam tiks izvietotas citas rotaļu iekārtas – šūpoles, batuti, pusbumbas, 3D elements "Astoņkājis", karuselis, interaktīva rotaļu iekārta. Laukuma seguma dizaina risinājums ietvers gan "ūdens" zonu, gan "krasta" zonu, gan "zaļo" zonu.


Portāls irliepaja.lv jau vēstīja, ka 31. maijā pašvaldība noslēdza līgumu ar iepirkumā "Rotaļu laukuma izveide vides kvalitātes uzlabošanai Jūrmalas parkā, Liepājā" izvēlēto būvnieku un būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādātāju SIA "Fixman" par rotaļu laukuma izveidi par kopējo līguma cenu 141 900,00 eiro (bez PVN).


Savukārt aprīlī noslēdzās pašvaldības atkārtoti izsludinātais iepirkums – atklāts konkurss – par rotaļu laukuma "Jūra" izveidi Jūrmalas parkā, kurā piedāvājumus bija iesnieguši pieci pretendenti.

Lai gan pirmajā reizē konkursā tika iesniegti sešu pretendentu piedāvājumi, konkurss tika izbeigts, jo iesniegtie piedāvājumi neatbilda noteiktajām prasībām.


Projekts "Rotaļu laukuma izveide vides kvalitātes uzlabošanai Jūrmalas parkā, Liepājā" Nr. 22-02-FL03-F043.0207-000004" tiek īstenots Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.-2020.gadam pasākuma "Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana" rīcībā "Atbalsts vides resursu un zvejas vai jūras kultūras mantojuma saglabāšanā" ietvaros.