Būvvalde 20. augustā atzinusi, ka pasūtītājs ir izpildījis projektēšanas nosacījumus un saskaņojusi Jūrmalas parka kafejnīcas "Banga" būvprojektu.

Kafejnīcas Peldu ielā 55A būvprojekta pasūtītājs ir SIA "Ķeizara paviljons", būvprojekta autors SIA "Puķupušķis", arhitekts Andis Kalniņš.
 
Kafejnīcas būvprojekts ir balstīts uz arhitektoniski māksliniecisko inventarizāciju, kurā izmantotas fotogrāfijas, atklātnes, skatu kartiņas un citi visai trūcīgi pieejami vēsturiskie materiāli, portālu informēja Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Kafejnīcas ēku paredzēts uzbūvēt no jauna saskaņā ar ēkas izskatu laikā pirms Otrā pasaules kara. Pēc projekta paredzēts, ka būs kafejnīca ar palīgtelpām: virtuvi, noliktavu, tualetēm, dušas telpu, pagrabu, kur atradīsies apkures katls un ēkas inženierkomunikāciju pieslēgumi.

Kopējā platība 202 kvadrātmetri.

Tā būs koka karkasa ēka uz betona pamatiem; skārda jumts; koka dēlīšu apšuvuma siltinātas fasādes; būs vides pieejamības risinājumi, lai piekļūtu terasei un iekļūtu ēkā.

Ir risināti visi nepieciešamie inženierkomunikāciju pieslēgumi un dotas iekšējo inžieniertīklu detalizētas shēmas, kas nepieciešamas ēkas tālākajā ekspluatācijā.

Logu risinājums šāds: ārpusē vitrīnstikls ar dekoratīvām līstīšu uzlikām, kas radīs ēkas kopējo vēsturisko veidolu saskaņā ar M.P.Berči sākotnējā projekta ieceri; kafejnīcas iekšpusē – stikla pakete.

Paredzēts teritorijas labiekārtojums, atkritumu šķirošanas konteineru zona un velonovietnes.  

Ar pasūtītāju sazināties pagaidām nav izdevies, taču, kā irliepaja.lv informēja projekta vadītāja Gita Kociņa, šobrīd tiek apzināti celtniecības uzņēmumi tālākai projekta realizācijai.