Uzņēmums "BB wakepark" no 25 janvāra piedāvā publisko slidotavu Beberliņos, kas kopā ar kafejnīcu darba dienās darbosies no pulksten 10 līdz 19, bet brīvdienās no 11 līdz 21.

"Līdz ar slidotavas atklāšanu Beberliņos esam spēruši vēl vienu soli, lai aktīvi iesaistītos Liepājas tūrisma un aktīvās atpūtas dzīvē, aicinot liepājniekus un pilsētas viesus labi atpūsties svaigā gaisā un reizē pasportot. Slidotavu veidojam pirmo reizi, tādēļ liels paldies par atbalstu arī Liepājas ledus hallei. Beberliņos tagad ir īsta ziemas pasaka, ledus gluds, vēl gaidām sniegu. Tad mūsu Ziemas parkā radīsim iespējas vizināties ar pūsli, sniega dēli un slēpēm," gandarīta aktīvās atpūtas un veikborda parka "BB wakepark" vadītāja  Santa Vēvere.

Visi interesenti slidotavu var apmeklēt bez maksas, kā arī ir pieejama slidu noma. Slidu noma bērniem, skolēniem un studentiem stundā maksā 1,5 eiro, pieaugušajiem 2 eiro. Paralēli atvērta arī "BB wakepark" kafejnīca, kur apmeklētāji var sasildīties, malkojot kādu siltu dzērienu.

Jau rakstījām, ka 24. janvāra uz kanāla ledus Kūrmājas prospekta galā pie bijušā "Dinamo" stadiona sāks strādāt brīvdabas slidotava.

Sekojiet "BB wakepark" sociālajos tīklos:

https://www.facebook.com/bbwakepark
https://www.draugiem.lv/bbwakepark/
https://twitter.com/BBwakepark