Atgriežoties aukstajam laikam, "BB wakepark" no šodienas, 8.februāra atkal atver vienu no krāšņākajām slidotavām Liepājā – brīvdabas slidotavu Beberliņos.

"BB wakepark" atgādina, ka slidotavu iespējams apmeklēt ikvienam slidot gribētājam, bez maksas. "BB wakepark" piedāvā arī slidu nomu no 10 līdz 19, lai slidot prieku varētu baudīt arī tie, kam pašiem savu slidu nav.

Paralēli slidošanas aktivitātēm "BB wakepark" ziemas priekus iespējams baudīt arī, karsējoties kublā un pirtī, no kuras paveras brīnišķīgs skats uz plašo Beberliņu ūdenskrātuvi. Pēc karsēšanās ir iespēja arī atspirdzināties speciāli izveidotā āliņģī. Pirti un kublu nepieciešams rezervēt iepriekš.

Visa gada garumā darbojas arī "BB wakepark" kafejnīca – "BB cafe", kurai pagājušajā gadā tika uzstādīta ziemas terase. "Ziemas terase ir apsildāma, tāpēc kafejnīcas apmeklētājiem nav jābaidās, ka pēc ziemas prieku baudīšanas būs jādodas pa taisno uz mājām, lai atgūtu spēkus siltā un mājīgā vietā. Uz terases var baudīt lielisko meža burvību un skatu uz Beberliņu ūdens krātuvi, nesteidzīgi malkojot karstvīnu, tēju, gardu kafiju, vai kakao, kā arī nogaršojot "BB cafe" piedāvātās uzkodas un ēdienus," stāsta veikparka vadītāja Santa Vēvere.

"BB wakepark" brīvdabas slidotava, kā arī "BB cafe" darba dienās darbojas no 11 līdz 19, savukārt brīvdienās no 10 līdz 20.

Bērniem un skolēniem maksa par slidu nomu ir 3 eiro stundā, bet pieaugušajiem 5 eiro stundā.