"BB wakepark" sestdien atklās vienu no krāšņākajām bezmaksas slidotavām Liepājā. "BB wakepark" piedāvā slidu nomu, lai prieku varētu baudīt arī tie, kam pašiem sava inventāra nav.

Paralēli slidošanas aktivitātēm "BB wakepark" ziemas priekus iespējams baudīt, arī karsējoties kublā un pirtī, no kuras paveras brīnišķīgs skats uz plašo Beberliņu ūdenskrātuvi. Pēc pirts priekiem ir iespēja atspirdzināties speciāli izveidotā āliņģī. Pirti un kublu nepieciešams rezervēt iepriekš.

"BB wakepark" kafejnīca – "BB cafe" ziemas sezonā piedāvās apmeklētājiem gan iecienītos burgerus, gan arī citus gardus ēdienus un uzkodas. Meža burvību un skaisto ziemas ainavu gan no siltajām kafejnīcas iekštelpām, gan arī no "BB cafe" apsildāmās terases varēs baudīt, nesteidzīgi  malkojot karstvīnu, tēju, kafiju, kā arī citus dzērienus.

"BB wakepark" brīvdabas slidotava, kā arī "BB cafe" darba dienās darbosies no pulksten 13 līdz 21, savukārt brīvdienās no pulksten 10 līdz 21. Bērniem un skolēniem maksa par slidu nomu ir 3 eiro stundā, bet pieaugušajiem 5 eiro stundā.