No šodienas Liepājas Sporta spēļu skola pārņem bērnu un jauniešu sporta kluba "Liepājas metalurgs" programmu "Futbols" un "Hokejs" īstenošanu.

Lēmumu par programmu īstenošanas pārņemšanu Liepājas dome pieņēma pērn 14.novembrī, atsaucoties uz SIA "Sporta klubs Liepājas metalurgs" 12.novembra vēstuli, kurā klubs lūdz pašvaldību pārņemt bērnu un jauniešu futbola un hokeja programmu īstenošanu, lai nodrošinātu iespēju 629 kluba audzēkņiem nepārtraukt sporta nodarbības, kā arī saglabātu darba vietas 20 kluba treneriem,  aģentūru LETA informēja pašvaldībā. No pilsētas budžeta tiks piešķirts finansējums sporta izglītības programmu realizācijai, kā arī sporta bāzu uzturēšanai, sporta zāļu nomai formu un ekipējuma iegādei, transporta pakalpojumu apmaksai, medicīnas pakalpojumiem, dalībai sacensībās un sacensību organizēšanai. Nepieciešamais finansējums vēl tiks precizēts.

Kā ziņots, Liepājas tiesa 12.novembrī nolēma izbeigt finanšu grūtībās nonākušā uzņēmuma "Liepājas metalurgs" tiesiskās aizsardzības procesu (TAP) un sākt uzņēmuma maksātnespējas procesu, par tā administratoru ieceļot līdzšinējo TAP administratoru Haraldu Velmeru. Tas nozīmē, ka "Liepājas metalurgs" pilnībā pāriet maksātnespējas administratora Velmera pārraudzībā, kura uzdevums būs sešu mēnešu laikā sagatavot uzņēmumu pārdošanai.