Oktobra beigās Liepājā notiks Baltijas Hokeja līgas finālposma turnīrs, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Turnīrā, kas notiks Liepājas Olimpiskā centra (LOC) ledus hallē, startēs divas komandas no Latvijas – "Mogo"/LSPA un "Liepāja". Tikmēr Igauniju pārstāvēs Tartu "Valk 494", bet Lietuvu – Viļņas "Hockey Punks".

Tartu komanda ir pērnās sezonas Igaunijas čempione, kura septembra beigās Viļņā pārvarēja IIHF Kontinentālās kausa izcīņas pirmo kārtu. Igaunijas čempionvienību pārstāv divi latviešu hokejisti – Miks Lipsbergs un Jānis Brakšs. Arī "Hockey Punks" vienība ir valsts čempione, kuru rindas pārstāv lērums Lietuvas valstsvienības spēlētāju.

Abas Latvijas pārstāves veiksmīgi iesākušas Optibet Hokeja Līgas (OHL) jauno sezonu. "Mogo"/LSPA, kuru vada Ģirts Ankipāns, ar 14 punktiem septiņās spēlēs atrodas līderpozīcijā, bet Normunda Sējēja trenētā "Liepāja" ar desmit punktiem sešās cīņās ieņem otro vietu.

Baltijas Hokeja Līgas finālaposmam vajadzēja norisināties arī pagājušā gada nogalē, taču Covid–19 drošības apsvērumu dēļ tas tika atcelts.

Ņemot vērā visus valstī noteiktos ierobežojumus, Baltijas Hokeja līgas spēles varēs apmeklēt personas ar Latvijā atzītu sadarbspējīgu vakcinācijas pret Covid–19 vai Covid–19 pārslimošanas sertifikātu (ierobežojumi attiecas uz visiem vecumiem – arī bērniem).

Spēles varēs vērot "Sportacentrs.com" interneta portālā un televīzijā.