Aizvadītajā nedēļā divi Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi piedalījās sacensībās ārpus Latvijas. Enija Paula Aploka (attēlā) izcīnīja dalītu 3.vietu sacensībās Igaunijā, taču Gustavs Brižs palika soli līdz izslēgšanas sacensībām turnīrā Polijā, informē Liepājas Tenisa sporta skola.

No 28.februāra līdz 5.martam Igaunijas pilsētā Tartu norisinājās starptautiskās ITF tenisa sacensības "Goldtime ITF Juniors 2022". Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Enija Paula Aploka. 1.kārtā Enija ar 6-2 4-6 6-3 pārspēja Slovākijas tenisisti Sāru Kastakovu, bet 2.kārtā ar 6-3 6-1 pārspēja ar 6.numuru izsēto Poļinu Bolotovu. Ceturtdaļfinālā ar 0-6 6-4 6-3 Enija nodrošināja sev vietu pusfinālā, pārspējot ar 2.numuru izsēto Igaunijas tenisisti Britu Martinu. Cīņā par iekļūšanu finālā, Enija ar 6-4 5-7 4-6 atzina Marijas Golovinas pārākumu. Līdz ar to, liepājniece Enija Paula Aploka ITF J5 kategorijas tenisa sacensībās izcīnīja dalīto 3.vietu.

No 26.februāra līdz 6.martam Polijas pilsētā Sobotā norisinājās starptautiskās Tennis Europe sacensības "Sobota Cup 12&U 2022", kurās piedalījās Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis Gustavs Brižs, kurš sacensības uzsāka ar pamatturnīru. Šajās sacensībās pirmā sacensību kārta tika aizvadīta pēc apakšgrupu principa, kas noteica, ka apakšgrupas uzvarētājs nokļūst izslēgšanas sacensībās, kurās tiek turpināta cīņa par uzvaru turnīrā. Savā apakšgrupā Gustavs aizvadīja trīs cīņas. Ar 6-3 6-2 tika pieveikts Polijas tenisists Ročs Vižoreks, bet ar 6-4 7-6(4) tika pārspēts cits Polijas tenisists Miloš Ščipka. Cīņā pret Vācijas 1.numura tenisistu Johanu Nāgeli-Heijeru, Gustavs piedzīvoja zaudējumu ar 1-6 0-6, līdz ar to nenodrošināja sev iespēju sacensties par uzvaru sacensībās.