Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis Gustavs Brižs izcīnīja uzvaru starptautiskā tenisa turnīrā jauniešiem, informēja sporta skola.
 
No 23.līdz 30.martam Aizkraulē norisinājās starptautiskās "Tennis Europe" tenisa sacensības U14 vecuma grupas jauniešiem un jaunietēm "Aizkraukle Open". Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Paula Gurecka un Gustavs Brižs.

Paula Gurecka aizkļuva līdz cīņai par ceturtdaļfinālu, kurā trīs setos atzina ar 3.numuru izsētās pretinieces pārākumu, kura pēcāk izcīnīja uzvaru arī visā turnīrā. Tikmēr Gustavs Brižs sacensībās bija izsēts ar 2.numuru. Lai nonāktu sacensību finālā, Gustavs guva uzvaras pār Igaunijas, Vācijas, Lietuvas un Čehijas jaunajiem tenisistiem. Finālā tika uzveikts ar 4.numuru izsētais tenisists no Lietuvas, līdz ar to liepājnieks Gustavs Brižs svinēja uzvaru starptautiskajās tenisa sacensībās jauniešiem.

Abi Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi vēl uzkavēsies Aizkrauklē, kur jau 30.martā uzsākās citas starptautiskās tenisa sacensības U16 vecuma grupā "Aizkraukle Cup", līdz ar to abi sacentīsies pret līdz pat divus gadus vecākiem tenisistiem. Gustavam vienspēles jau diemžēl ir beigušās, taču turpinās sacensības dubultspēļu turnīrā. Tikmēr Paula turpina sacensties vienspēļu un dubultspēļu turnīrā.