Aizvadītajā nedēļā, no 8. līdz 16. jūnijam, Jūrmalā tika aizvadītas starptautiskas tenisa sacensības jauniešiem. Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi Gustavs Brižs un Elizabete Marta Hamitova sacensības noslēdza ar sudraba medaļām. Tikmēr Rīgā Jaroslava Golovanova arī izcīnīja sudraba medaļu vietējā mēroga sacensībās, informēja Tenisa sporta skola
 
No 8. līdz 16. jūnijam Jūrmalā norisinājās starptautiskās "Tennis Europe" sacensības "Riga Open by LTS", kurās piedalījās U12, U14 un U16 vecuma grupas jaunieši. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Ance Skripka U12 vecuma grupā, Gustavs Brižs U14 vecuma grupā un Elizabete Marta Hamitova, Alise Latiša un Jeļizaveta Rižkova U16 vecuma grupā.

Vissekmīgāk turnīru aizvadīja Gustavs Brižs, kurš U14 vecuma grupas vienspēļu konkurencē bija izsēts ar 2. numuru. Gustavs aizcīnījās līdz finālam, kur noslēgumā, saspringtā trīs setu spēlē, atzina ar 3. numuru izsētā pretinieka no Lietuvas pārākumu, tādējādi ierindojoties 2. vietā. Līdzīgu panākumu sasniedza arī liepājniece Elizabete Marta Hamitova, kura U16 vecuma grupas vienspēļu sacensībās bija izsēta ar 6. numuru. Arī Elizabete aizcīnījās līdz pat sacensību finālam, kurā atzina ar 1. numuru izsētās pretinieces no Latvijas pārākumu, tādējādi arī ierindojoties 2. vietā.

Tikmēr 15. jūnijā Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Jaroslava Golovanova piedalījās vietējā mēroga tenisa sacensībās "LSTA balvas izcīņa" U14 vecuma grupā, kurā Jaroslava izcīnīja 2. vietu.