Otro vietu izcīnījusī Paula Gurecka (pa kreisi). Publicitātes foto.


No 30.marta līdz 6.aprīlim Aizkrauklē norisinājās starptautiskās "Tennis Europe" sacensības jauniešiem U16 vecuma grupā "Aizkraukle Cup". Vienspēlēs liepājniece Paula Gurecka izcīnīja 2.vietu, bet dubultspēlēs liepājnieki Gustavs Brižs un Elizabete Marta Hamitova ar saviem partneriem izcīnīja uzvaras, informēja Liepājas Tenisa sporta skola.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Gustavs Brižs, Alise Latiša, Elizabete Marta Hamitova un Paula Gurecka.

Zēnu konkurencē vienspēlēs Gustavam Brižam diemžēl turnīrs beidzās jau 1. kārtā, trīs setu spēlē piekāpjoties ar 8. numuru izsētajam pretiniekam no Igaunijas. Tikmēr dubultspēlēs Gustavs apvienojās pārī ar Luku Hansu Johanu Korstromu (Lukas Hans Johan Korsstrom) no Somijas, kuri turnīrā tika izsēti ar 3. numuru. Gūstot visnotaļ pārliecinošas uzvaras un pārspējot arī ar 1. un 2. numuru izsētos pārus, Gustavs un Lukas izcīnīja uzvaru starptautiskajā dubultspēļu turnīrā.

Meiteņu vienspēļu konkurencē Elizabete Marta Hamitova tika izsēta ar 4. numuru un aizkļuva līdz cīņai par ceturtdaļfinālu, kurā atzina Ukrainas tenisistes pārākumu. Tikmēr Alise Latiša aizkļuva līdz cīņai par pusfinālu, kurā piekāpās ar 2. numuru izsētai pretiniecei no Ukrainas. Savukārt Paula Gurecka turnīru uzsāka ar uzvaru pār ar 3.numuru izsēto pretinieci no Francijas un aizcīnījās līdz pat finālam, kurā pretim stājās Elizabetes pāridarītāja. Sacensību noslēgumā Paula Gurecka finālā piedzīvoja zaudējumu un ieņēma 2. vietu.

Meiteņu dubultspēļu konkurencē Paula Gurecka apvienojās pārī ar Alisi Latišu un aizcīnījās līdz spēlei par iekļūšanu pusfinālā, kurā trīs setu cīņā liepājnieces atzina Lietuvas un Lielbritānijas apvienotā pāra pārākumu. Tikmēr Elizabete Marta Hamitova apvienojās pārī ar Elizabeti Ozolu ("AJ Tennis Academy"). Abas, kopā spēlējošās Elizabetes, aizcīnījās līdz sacensību finālam, kurā trīs setu cīņā tika izcīnīta uzvara pār Ukrainas pāri, tādējādi nodrošinot sev 1. vietu sacensību noslēgumā.