Publicitātes foto

No 5.līdz 10.decembrim Aizkrauklē norisinājās starptautiskās ITF jauniešu tenisa sacensības "Aizkraukle international". Liepājniece Enija Paula Aploka izcīnīja 2.vietu dubultspēļu sacensībās, bet Dāvis Rolis ieguva dalītu 3.vietu zēnu dubultspēļu sacensībās, informē Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Gints Siliņš.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Ričards Špaks, Dāvis Rolis, Marija Lauva un Enija Paula Aploka.

Liepājnieks Ričards Špaks pārvarēja kvalifikācijas turnīru un pievienojās Dāvim Rolim pamatturnīrā. Diemžēl abi liepājnieki nespēja pārvarēt 1.kārtu vienspēļu sacensībās. Tikmēr dubultspēlēs Ričards Špaks apvienojās ar Lietuvas tenisistu Dovu Dersonu  un aizcīnījās līdz spēlei par pusfinālu, kurā piedzīvoja zaudējumu. Savukārt, Dāvis Rolis apvienojās pārī ar Reini Kupferu. Pirmajā dubultspēļu kārtā pieveicot ar 1.numuru izsēto pāri no ASV un Lielbritānijas, Dāvis ar Reini aizcīnījās līdz pusfinālam, kurā atzina pretinieku pārākumu. Tādējādi Dāvis Rolis izcīnīja dalītu 3.vietu dubultspēļu sacensībās.

Meiteņu vienspēlēs liepājniece Marija Lauva piekāpās cīņas par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, bet Enija Paula Aploka piekāpās savai pretiniecei vienspēļu 1.kārtā. Tikmēr dubultspēļu sacensībās Enija Paula Aploka apvienojās pārī ar Beatrisi Zeltiņu un aizcīnījās līdz dubultspēļu sacensību finālam, kurā, līdzvērtīgā cīņā, tika atzīts pretinieču pārākums. Līdz ar to Enija Paula Aploka izcīnīja 2.vietu dubultspēļu sacensībās.