Kļuvis zināms bijušās maiznīcas Rīgas ielā 63/65 jaunais īpašnieks, kurš arī ir rekonstrukcijas ierosinātājs. Tā ir SIA "Geokom", kurai jau pieder ēka Celtnieku ielā 12.

Kā liecina Liepājas Tiesas zemesgrāmatas nodaļas dati, 2013.gada 8.novembrī noslēgts pirkuma līgums, saskaņā ar kuru bijušās "Liepājas maiznieka" apbūves īpašnieks tagad ir SIA "Geokom". Kopumā nekustamais īpašums uzņēmumam izmaksājis 98 889,59 eiro – 42 686,15 eiro par zemi un 56 203,44 eiro par ēkām. 24.janvārī īpašuma tiesības nostiprinātas zemesgrāmatā.

Nekustamais īpašums sastāv no divām caurlaides ēkām, ražošanas korpusa – pārvaldes ēkas, piecām noliktavu ēkām, mehāniskās darbnīcas ēkas, divām garāžas ēkām, galdnieku darbnīcas ēkas un darbnīcas ēkas. Kopējā zemes platība ir 9766 kvadrātmetri.
Jau iepriekš rakstījām, ka Būvvalde apstiprinājusi arhitektūras un plānošanas uzdevumu ēku rekonstrukcijai Rīgas ielā 63/65. Rekonstrukcijas pasūtītājs ir SIA "Ektornet Comercial Latvia". "Ektornet " pārstāvis toreiz pastāstīja, ka projekts Būvvaldē iesniegts ēku jaunā īpašnieka vārdā.

Portāls sazinājās ar projektā iesaistīto Eduardu Slavinski, kurš SIA "Liepājas Celtnieks LV" valdes loceklis. Viņš sīkākus komentārus nesniedza, bet atklāja, ka tad, kad reāli tiks palaistas iekārtas un būs rezultāts, īpašnieks būs gatavs pastāstīt vairāk. Sagatavošanās darbi varētu aizņemt vairākus mēnešus.

Agrāk Rīgas ielā 63/65 atradās "Liepājas maiznieks", kurš 2005.gadā apvienojās ar "Jelgavas maiznieku", izveidojot SIA "JLM grupa". Par spīti optimistiskajām prognozēm, 2008.gadā uzņēmums darbību beidza, un no tā brīža ēka nav izmantota. No 2010.gada ēkas bija vispirms A/S "Swedbank" īpašums, pēc tam nonāca SIA "Ektornet Commercial Latvia" īpašumā.

SIA "Geokom" arī ir iegādājusies ēku Celtnieku ielā 12, kuru plāno pārveidot par viesnīcu. Uzņēmuma vienīgā valdes locekle un dalībniece no 2013.gada aprīļa ir Krievijas pilsone Vera Kandaurova.