"Biedrība "Liepājnieki" vēl nav tādu lēmumu pieņēmusi, vai piedalīties nākamajās pašvaldību vēlēšanās," atbildot uz portāla irliepaja.lv jautājumu, vai ir notikušas sarunas ar kādu no Saeimas koalīcijas partijām saistībā ar nākamajām pašvaldību vēlēšanām, sacīja Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis.


Taču kopīgajās sanākšanās runāts, ka sāktais darbs būtu jāturpina.


"Neviens no biedriem nav teicis, ka nevajag," atzina Vilnītis, "taču lielu steigu neredzam."


Uz iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām biedrību "Liepājnieki" saistīja sadarbības līgums ar Latvijas Reģionu apvienību (LRA), tāpēc, kā prioritāte, vispirms tikšot vērtēta sadarbība ar LRA, tikai pēc tam ar citām partijām, norādīja Vilnītis, piebilstot, ka "izšķirošais būs, ko teiks citi biedrības "Liepājnieki" biedri".


Vilnītis nenoliedza, ka "sarunas notiek arī citām partijām", bet "nekāda lēmuma nav".  Tā esot normāla politiķu ikdiena.


Pēc Liepājas mēra sacītā, šobrīd ir svarīgi sagaidīt aprīlī paredzēto Rīgas domes vēlēšanu rezultātu un koalīcijas izveidi, jo arī tas būs "zināms lakmusa papīrs", kas parādīs, kura partija ar kuru iet kopā. Tad arī visdrīzāk "Liepājnieki" pieņems savu lēmumu par sadarbību ar kādu no tām, jo, nenoliedzot partiju paveikto, biedrības “Liepājnieki” biedri tomēr joprojām gribot palikt bezpartijiski.