Trešdien, 17.augustā, Liepājā savu reģionālo biroju atklāja partija "Vienotība". Kupli apmeklētajā atklāšanā piedalījās viesi no Rīgas - "Vienotības" priekšsēdētāja, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, kas atveda milzīgu rupjmaizes kukuli,

Saeimas deputāti Ingrīda Circene un Ints Dālderis, kā arī Kurzemes reģiona pārstāvji no Kuldīgas, Priekules, Aizputes, Grobiņas, Talsiem.
Atklājot biroju, Āboltiņa runāja par māju sajūtu un to, cik svarīgi, ka arī partijai ir savas mājas, "kurās uzņemt ciemiņus, stāstīt un skaidrot savas ieceres un paveikto, aicināt cilvēkus iesaistīties.”
Jāpiebilst, ka plašās telpas biroju ēkā Graudu ielā 27/29 "Vienotībai" atvēlējis uzņēmējs Juris Aizezers, kurš savā apsveikuma runā izteica cerību, ka "Vienotība" "būs pie varas" un sekmēs koncertzāles - Lielā Dzintara - būvi Liepājā. Pilsētas mērs Uldis Sesks, kurš ieradās biroja atklāšanas noslēgumā ar dāvanu - Liepājas pilsētas karodziņu - pat piesolīja Liepājas ordeni "Vienotībai", ja tā palīdzēs uzcelt koncertzāli.
Runās tika uzsvērts, ka "Vienotība" kā spēks "nosaka daudzus procesus valstī" un partijas "starta pozīcijās pirms vēlēšanām ir ļoti labas"(I. Dālderis), bet "turpmākais ceļš ved kalnā" (I. Ķervis). Vairāki runātāji izteica vēlmi, lai arī "Kurzemes galvaspilsētā Liepājā "Vienotība" būtu valdošais spēks".
Izskanēja arī pa aizrādījumam: Priekules slimnīcas galvenā ārste Tatjana Ešenvalde aicināja partiju "vairāk pievērsties reģioniem", bet Liepājas domes deputāta Ivara Ķervja kundzes vēlējums partijai bija "Lai darbi saskanētu ar runām".