Nepieciešams vējstikla remonts? Vai varbūt steidzami ir vajadzīgs veikt auto stikla maiņu? Viennozīmīgi ir jāvēršas tikai pie speciālistiem, kas ir sevi pierādījuši jau gadiem. Viens no šādiem uzticamiem uzņēmumiem ir Carglass!

Carglass ir auto stiklu remonta un uzstādīšanas pakalpojumu sniedzējs, kas darbojas viena no pasaulē lielākā, šāda veida nozares koncerna paspārnē. Carglass Latvijā gada laikā apkalpo vidēji 11000 automašīnu, kurām tiek veikts vējstiklu serviss vai to nomaiņa. Klientu apkalpošana ir tik pat nozīmīga kā darba kvalitāte, tādēļ servisos tā tiek nodrošināta augstā līmenī.

Kādi pakalpojumi pieejami pie Carglass?

Serviss piedāvā dažāda veida pakalpojumus, kas saistīti ar vējstiklu apkopi, remontu un nomaiņu:

• Vējstikla maiņa – vējstikla maiņa ir nepieciešama gadījumos, kad plaisa ir nodarījusi pārāk lielu bojājumu pašam vējstiklam un tā labošana nav iespējama;
• Stiklu remonts – plaisu aizpildīšana ir ērts un ātrs risinājums stikla sākotnējā stāvokļa atjaunošanai, ja bojājums nav ievērojams;
• Stiklu maiņa – ievērojamu bojājumu gadījumos vējstikls ir jāmaina. Carglass servisā tas tiek izdarīts pusstundas laikā!
• Kalibrēšana – ja automašīna aprīkota ar ADAS sistēmu, tad pēc vējstikla nomaiņas, nepieciešamības gadījumā tiek veikta kameras kalibrēšana;
• Sānu stiklu nomaiņa – sānu stikliem tiek veikta nomainīšana, tos nemēdz labot. Sānu stiklu nomaiņa tiek veikta trīs posmos;
• Aizmugurējā stikla maiņa – arī aizmugurējais stikls bojājumu gadījumos tiek nomainīts. Darbs notiek četros posmos, sākot ar automašīnas sagatavošanu, stikla izņemšanu un salona tīrīšanu un beidzot ar jaunā stikla uzstādīšanu.

Turklāt Carglass sniedz konsultācijas un vienmēr iesaka labāko risinājumu tieši Jūsu gadījumā!

Apdrošināšanas gadījumu risināšana
Carglass sadarbojas ar visiem apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Tas nozīmē, ka KASKO īpašnieki, kuriem ir radušās problēmas ar vējstiklu un automašīnas stikliem, var vērsties servisā pēc palīdzības. Servisa darbinieki parūpēsies gan par nepieciešamajām formalitātēm, bojājumu fiksēšanu, gan arī, protams, veiks stikla nomaiņu.

Carglass serviss uzstādīšanas un remonta pakalpojumiem dod mūž garantiju, kas ir spēkā tik ilgi, līdz automašīna nonāk cita īpašnieka rokās. Ir iespējams pieteikt ari mobilo Carglass servisu Rīgā un tās apkaimē, kas ir pakalpojums, kura ietvaros meistars ierodas jums ērtā vietā un laikā. Vējstikla maiņa notiek pusstundas laikā, kas nozīmē to, ka nav ilgs laiks jāpavada servisā vai jāmeklē rezerves auto. Ienāciet www.carglass.lv, un piesakiet sev laiku, lai novērstu auto stiklu problēmas ātri un kvalitatīvi!