Mēbeļu izkārtošana dzīvoklī ir grūts uzdevums neatkarīgi no tā, vai jums ir liels vai mazs dzīvoklis. Jums jāizdomā lielisks plāns vai ideja, kā pareizi izkārtot mēbeles. Jums nevajadzētu piekāpties vai samierināties ar sev netīkamu mēbeļu izvietojumu, jo tieši tas dzīvošanai piešķir krāšņumu, graciozitāti, šarmu un stilīgumu. Mēbelēm ir liela nozīme, neatkarīgi no tā, vai tās ir paredzētas mājai, dzīvoklim vai dārza mājiņai.

Cilvēkiem ir tendence tērēt daudz naudas mēbeļu iegādei. Skapji, krēsli, lādes, pulksteņi, rakstāmgaldi, galdi, dīvāni, žurnālgaldiņi, grāmatu skapji, rakstāmgaldi, skapji, plaukti un matrači ir visizplatītākās un visbiežāk pirktās mēbeles.

Šajā rakstā varēsiet uzzināt 6 izcilus veidus, kā izkārtot mēbeles neliela dzīvokļa viesistabā.

1. Izmantojiet plauktus un skapjus

Ja jūs uzrunā plaukti un skapji, varēsiet atbrīvot daudz vietas sava mazā dzīvokļa viesistabā. Dzīvojamās istabas šaurie parametri bieži ierobežo jūsu izvēli. Bet precīzs to izkārtojums un pareiza izplānošana var palīdzēt iekārtot funkcionālu un savām vajadzībām piemērotu telpu.

2. Vertikāla telpa
Mēbeļu izkārtošana neliela dzīvokļa viesistabā bieži var kļūt par saspringtu dilemmu. Jums jādomā, ko varat izvietot vertikāli, lai ietaupītu vietu viesistabā. Ja izkārtojat dažādas mēbeles vertikāli,  iegūsiet kompaktu rezultātu.

3. Izvairieties no lielām mēbelēm
Pērkot mēbeles maza dzīvokļa viesistabai, jums vajadzētu izvairīties no lielu mēbeļu iegādes, kā piemēram, lielas gultas un gultas rāmja.  Jums jāaprēķina savas viesistabas  izmērs pirms mēbeļu iegādes. Tas palīdzēs jums ietaupīt vietu jūsu mazajā dzīvoklī un izkārtot mēbeles bez liekām grūtībām.

 
4. Izmantojiet daudzfunkcionālu mēbeļu sniegtās priekšrocības
Dzīve nelielā telpā prasa maksimālu mēbeļu kompaktu sakārtošanu. Vairāku speciālu mēbeļu iegāde var palīdzēt jums maksimāli izmantot maza dzīvokļa viesistabas pieejamo telpu. Pārvietojamu vai daudzfunkcionālu mēbeļu izmantošana un uzstādīšana var būt funkcionāls risinājums jūsu viesistabai.

5. Uzziniet, kāda ir jūsu istabas forma
Viens no labākajiem veidiem, kā izkārtot mēbeles, tostarp krēslus un atpūtas krēslus, dīvānu, mazos galdiņus un daudz ko citu, ir atkarīgs no jūsu viesistabas formas. Ja jūs plānojat izkārtot mēbeles viesistabā, iepriekš zinot tās formu, varēsiet nelielu viesistabu iekārtot sakārtotu, stilīgu un mierīgu.

6. Lietu uzglabāšana visā istabas augstumā
Jums ir jāpiedomā par mēbeļu izvēli, lai jūsu mazā dzīvokļa viesistaba izskatītos plašāka. Jūs varat izvēlēties mantu glabātuvi, kas sniedzas no grīdas līdz griestiem, lai ietaupītu vietu un uzglabātu lietas, tā piešķirs stilu un eleganci jūsu viesistabai. Pilna augstuma uzglabāšanas mēbele viesistabā ne tikai piedos šarmu šaurai telpai, bet arī būs funkcionāla.