Biznesa augstskolas "Turība" 19. jūlijā aicina visus studēt gribētājus uz Atvērtajām durvju dienu Liepājā.


Atvērtās durvju diena Liepājas filiālē notiks 19. Jūlijā no pulksten 18 līdz 19 platformā Webex Cisco.


Jebkuram interesentam būs iespējams pieslēgties un aprunāties par studiju iespējām ar Liepājas filiāles vadītāju Agnesi Getauti Zariņu.


"Turība"s filiālēs Cēsīs, Liepājā un Talsos ir iespēja studēt 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – "Finanses un grāmatvedība", "Mārketings un tirdzniecība" un "Tiesību zinātnes".


Studijas ir ērti apvienojamas ar darbu vai citu nodarbošanos, jo lekcijas notiek tikai sestdienās.


Augstskola liek uzsvaru uz praksi un darbošanos reālajā darba vidē, kas studentam dotu vairāk praktisku iemaņu ar reālām situācijām, tādēļ mācību procesu sastāda 40 procenti teorija, taču atlikušie 60 procenti ir studenta prakse darba vidē.


Par godu Biznesa augstskolas "Turība" 30. jubilejai augstskola aicina ikvienu uz uzņemšanas nakts koncertu 13. jūlijā, kas apvienos ierasto atvērto durvju aktivitātes – ekskursiju pa "Turības" kvartālu, sarunas ar pasniedzējiem un dekāniem, kā arī būs iespēja parakstīt līgumu par studijām, iegūstot 50% atlaidi otrajam semestrim.  Pasākumā uzstāsies latviešu popgrupa "Astro'n'out" un viens no zināmākajiem Latvijas dīdžejiem – DJ Magnuss Eriņš. Pasākumā ieeja ir bez maksas.


Parakstot līgumu no 12. līdz 15. jūlijam arī filiāles studentiem iespējams saņemt 50% atlaidi otrajam semestrim.


Par dokumentu iesniegšanu un citu noderīgu informāciju aicinām sazināties ar filiāles vadītāju Agnesi Getauti-Zariņu, zvanot pa tālr. 63423570 vai rakstot uz e-pastu: liepaja@turiba.lv; adrese: Liepāja, Rīgas iela 50, 11.kabinetā (Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas telpās).


Plašāku informāciju par uzņemšanu un studiju programmām meklē augstskolas mājaslapā sadaļā – Filiāles un Uzņemšana.